سایت البرز نیوز در تاریخ بیستم دی ماه سال 1389 در مطلبی خبری نوشت:

در این جلسه چند ساعته که با حضور حدود 60 نفر از اصلاح طلبان درمنزل خاتمی برگزار شد، افرادی نظیر مهدی کروبی، سید حسن خمینی، سید یاسر خمینی، مجید انصاری، موسوی لاری، قدرت الله علیخانی، علی یونسی، موسوی بجنوردی، محمد علی ابطحی، نظام زاده و ... حضور داشتند.
پس از حضور سید علی خمینی در مراسم 9 دی در مهدیه تهران، برخی سران اصلاحات و حامیان جریان فتنه پنجشنبه شب (غروب 9 دی) جلسه ای اصظراری برای بررسی پیامدهای این اقدام در منزل سید محمد خاتمی در منطقه جماران برگزار کردند.
به گزارش البرز هفته نامه 9 دی در این باره نوشت: در این جلسه چند ساعته که با حضور حدود 60 نفر از اصلاح طلبان و حامیان جریان فتنه برگزار شد، افرادی نظیر مهدی کروبی، سید حسن خمینی، سید یاسر خمینی، مجید انصاری، موسوی لاری، قدرت الله علیخانی، علی یونسی، موسوی بجنوردی، محمد علی ابطحی، نظام زاده و ... حضور داشتند.
اگرچه ظاهرا بررسی چگونگی برخورد با پیامدهای حضور سید علی خمینی در مراسم پاسداشت 9 دی علیه جریان اصلاح طلب و فتنه از جمله دلایل مهم تشکیل این جلسه‌ بود، اما تبعات روشنگری رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی علیه جریان فتنه در ایام سالگرد حماسه 9 دی بر روی افکار عمومی و نحوه برخورد سران این جریان با افشاگری‌ها مذکور هم در این جلسه مورد بحث و جمع بندی قرار گرفت.
گفته می‌شود تکذیب فوری دفتر امام درباره حضور سید علی خمینی در مراسم پاسداشت 9 دی و نیز ادعای اخیر کروبی در رد افشاگری رسانه‌ها علیه خود و دیگر سران فتنه و اعلام آمادگی برای محاکمه از جمله جمع بندی‌های این جلسه بوده است.

لینک خبر:

http://www.alborznews.net/fa/pages/?cid=35370

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.