سایت کلمه نزدیک به میر حسین موسوی با تیتر"اطلاعیه دفتر امام خمینی (س) در تکذیب مصاحبه و اخبار جعلی رسانه های دولتی"با اشاره به موج خبرهای دروغین که از روز گذشته بر روی خروجی برخی از سایت ها رفته بود به انعکاس اطلاعیه بیت حضرت امام پرداخته است

سایت کلمه نزدیک به میر حسین موسوی با تیتر"اطلاعیه دفتر امام خمینی (س) در تکذیب مصاحبه و اخبار جعلی رسانه های دولتی"با اشاره به موج خبرهای دروغین که از روز گذشته بر روی خروجی برخی از سایت ها رفته بود به انعکاس اطلاعیه بیت حضرت امام پرداخته است.

اطلاعیه دفتر امام خمینی (س) در تکذیب مصاحبه و اخبار جعلی رسانه های دولتی

چکیده : پیرو درج خبری در برخی سایت های خبری مبنی بر حضور حجت الاسلام و المسلمین سید علی خمینی و مصاحبه ایشان با این رسانه ها اعلام می دارد جناب آقای سید علی خمینی روز پنج شنبه نهم دی ماه 1389 در شهر مقدس قم بوده اندو مصاحبه ای نیز با هیچ یک از رسانه های خبری نداشته اند .از دوستان عزیز انتظار می رود پیش از نقل اخبار از بیت مکرم حضرت امام خمینی (س)نسبت به صحت و سقم خبر خویش از منابع معتبر اقدام نمایند.

دفتر امام خمینی (س) پیرو درج خبری در برخی سایت های خبری مبنی بر حضور حجت الاسلام و المسلمین سید علی خمینی در مراسمی در روز پنج شنبه در تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کردکه جناب آقای سید علی خمینی روز پنج شنبه نهم دی ماه ۱۳۸۹ در شهر مقدس قم بوده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران ، متن این اطلاعیه بدین شرح است :پیرو درج خبری در برخی سایت های خبری مبنی بر حضور حجت الاسلام و المسلمین سید علی خمینی و مصاحبه ایشان با این رسانه ها اعلام می دارد جناب آقای سید علی خمینی روز پنج شنبه نهم دی ماه ۱۳۸۹ در شهر مقدس قم بوده اندو مصاحبه ای نیز با هیچ یک از رسانه های خبری نداشته اند .از دوستان عزیز انتظار می رود پیش از نقل اخبار از بیت مکرم حضرت امام خمینی (س)نسبت به صحت و سقم خبر خویش از منابع معتبر اقدام نمایند.

دفتر امام خمینی (س)

به گزارش کلمه ، این تکذیبیه رسمی پیرو موج خبرهای دروغین که از روز گذشته بر روی خروجی برخی از سایت ها رفته بود انتشار یافت به طوریکه سایت مشرق که از حامیان دولت است در این باره با اتهام زنی به سایت های جنبش سبز که بر اساس منابع موثق این خبر را پیش از این تکذیب کرده بودند نوشت:سایت های مرتبط با جریان فتنه با انتشار اخبار جعلی و دروغ و بدون ذکر منبع مدعی شدند سید علی خمینی روز پنجشنبه در قم بوده است!

این سایت تنها به این موضوع بسنده نکرد و در گفت و گویی دروغین به نقل از سید علی خمینی نوشت:«سید علی خمینی در پاسخ به این سوال خبرنگار مشرق که موضع شما در قبال جنجالی که رسانه های بیگانه و اپوزیسیون درباره حضورتان در مراسم ۹ دی تهران به راه انداخته اند چیست؟ گفت: من اهل مصاحبه و تبلیغات رسانه ای نیستم. هم ۹ دی سال گذشته در راهپیمایی حضور داشتم و هم دیروز در مراسم مهدیه شرکت کردم که البته این حضور بر اساس تشخیص و احساس وظیفه بود.»

مشخص نیست اکنون با اطلاعیه رسمی دفتر امام خمینی (ره) واکنش این سایت در جعل خبر چه باشد؟

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.