life

همه ما به خوبی می دانیم که با کمی خلاقیت و حوصله می توانیم هر قسمتی از خانه را به فضایی هیجان انگیز، کاربردی و زیبا تبدیل کنیم، فقط باید بدانیم که دقیقا چه می خواهیم.

به گزارش جی پلاس، این ایده ها به شما کمک می کند طراحی دکوراسیون داخلی جذاب و هم چنین فضای داخلی کاربردی و ارزشمندی داشته باشید، می خواهیم به سراغ فرو رفتگی های داخل دیوار برویم و ببینیم که چگونه می توانیم از این فضا به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

طراحی نشیمن مدرن در فرورفتگی دیوار

نشیمن هایی دنج و جذاب در فرو رفتگی های دیوار
بیایید از فرو رفتگی هایی که عمق زیاد دارند شروع کنیم، این فرو رفتگی ها جان می دهند برای تبدیل شدن به یک نشیمن دنج، نشیمنی که برای وقت های بی حوصلگی تان چاره باشد، می توانید درون آن تعدادی کوسن زیبا بگذارید، دیواره بغل آن را با شلف های جذاب تزیین کنید و روی شلف ها را با کتاب های مورد علاقه تان پر کنید و هر وقت خواستید از هیاهوی زندگی دور باشید به این گوشه دنج پناه بیاورید.

فرو رفتگی های دیوار و ورودی های جذاب

فرو رفتگی های دیوار، ورودی های جذاب

فرورفتگی های دیواری که در نزدیکی ورودی شما قرار دارند می توانند کار را برای شما راحت تر کنند، چرا که شما می توانید به راحتی با قرار دادن یک کاناپه، چند شلف، آویزهای زیبا و خلاقانه رخت و لباس و فضایی برای قرار دادن کفش ها به راحتی این فرو رفتگی را تبدیل به فضایی جذاب و کاربردی کنید و از آن لذت ببرید.

طراحی اتاق خواب در فضای زیر پله

فرو رفتگی های زیر پله و اتاق خواب گرم و نرم

اگر فرو رفتگی های دیوار شما دقیقا زیر فضای راه پله تان است، به راحتی می توانید یک اتاق خواب گرم و نرم درون آن ایجاد کنید، یک جور فضای خاص برای مخفی شدن و لذت بردن از خواب های نیم روز پاییزی به دور از هر گونه سر و صدایی. در داخل این فضا می توانید یک دست سرویس خواب که خودتان آن ها را دوخته اید قرار دهید، یک پرده برای آن در نظر بگیرید و با خیال راحت در آن به استراحت بپردازید بدون آن که نگران باشید تا کسی آرامش شما را بر هم بزند، به عکس بالا نگاه کنید تا متوجه جذابیت بیش این فضا شوید.

کتابخانه هایی مدرن در فرو رفتگی دیوار ها

کتابخانه هایی مدرن در فرو رفتگی دیوارها

با کمی حوصله و خلاقیت فرورفتگی های دیوار می توانند تبدیل به فضاهای فرهنگی مثل یک کتابخانه مدرن در دل دکوراسیون داخلی خانه شوند، فقط کافی است تا با نجار محله تان صحبت کنید و از او بخواهید تا برای فرو رفتگی دیوار شما یک قفسه که بتوان از آن به عنوان کتابخانه استفاده کرد درست کند.

فرورفتگی های دیوار و میز کاری جذاب

فرورفتگی های دیوار و میز کاری جذاب

فرورفتگی های دیواری که در اتاق خواب تان قرار دارد بهترین مکان برای قرار گرفتن میز کار است. میز کاری برای نوشتن یادداشت های روزانه، لیست خرید فردا یا خواندن کتابی قبل از خواب، این فرو رفتگی ها می توانند به شما کمک کنند تا به صورت کاملا نامحسوس فضای اتاق خواب را از فضای میز کار جدا کنید، فقط کافی است تا به این فرو رفتگی ها اعتماد کنید.

میز تحریر در فرورفتگی دیوار

میز تحریر در فرورفتگی دیوار

بچه هایی هستند که دوست ندارند تکالیف شان را در اتاق خودشان انجام دهند و همیشه روی میز غذاخوری مشغول به نوشتن تکالیف شان هستند، راه حلی که می شود برای این کودکان ارائه داد گذاشتن یک میز تحریر در فرورفتگی دیوار است تا هم میز غذا خوری را کثیف نکنند، هم خودشان راحت باشند و هم شما بتوانید بر انجام تکالیف آن ها نظارت کافی را داشته باشید.

نشیمن های مدرن و چوبی در کنار شومینه

نشیمن هایی مدرن و جذاب در کنار شومینه ها

لزومی ندارد که این فرورفتگی ها حتما از قبل در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان وجود داشته باشند، شما می توانید به راحتی و متناسب با نیازتان آن را خودتان بسازید و ایجاد کنید، درست مثل چیزی که در عکس بالا دیده می شود. برای هر فضایی می توانید این کار را انجام دهید، مثلا برای دور شومینه تان می توانید با یک شرکت دکوراسیونی تماس بگیرید و از ان ها بخواهید برای شما یک نشیمن جذاب دور تا دور آن طراحی کنند تا شما بتوانید از آن لذت ببرید. منبع: چیدانه
کدخبر: 485472
ارسال نظر

موضوعات داغ