گروه تروریستی داعش بیش از 100 نفر از اعضای خود را در شهر الشدادی در حومه حسکه به جرم فرار از میدان های جنگ، اعدام کرد.

گروه تروریستی داعش بیش از 100 نفر از اعضای خود را در شهر الشدادی در حومه حسکه به جرم فرار از میدان های جنگ، اعدام کرد.

به گزارش جماران به نقل از خبر گزاری رسمی سوریه (سانا)، منابع محلی اعلام کردند که گروه تروریستی داعش در طی چهار روز گذشته، بیش از 100 نفر از اعضای خود را در شهر الشدادی در حومه حسکه اعدام کرده است.

سرکرده های داعش اخیرا حکم اعدام کسانی را که از میادین جنگ در حسکه فرار کرده یا از شرکت در این جنگ ها خودداری کرده اند، صادر نمودند .

این منابع افزودند: داعش اجساد این افراد را پس از اعدام به منطقه المقالع در چهار کیلومتری غرب شهر الشدادی منتقل کرده است .

در همین راستا منابع محلی گزارش دادند که در چند روز گذشته گروه تروریستی داعش در این منطقه که یکی از مخفیگاه های اصلی این گروه است، خسارت سنگینی را متحمل شده و ابو عمر التونسی از سرکردگان این گروه تروریستی در این منطقه به هلاکت رسیده است.

در ماه های اخیر منطقه المقالع شاهد درگیری های خونینی میان گروه های تروریستی و ارتش سوریه بوده و ارتش این کشور با کمک نیروهای مردمی، ضربات سختی را به این گروه وارد کرده است . ابتدای ماه جاری میلادی ارتش سوریه کنترل کامل شهر الحسکه را در دست گرفت است.

از سوی دیگرمنابع نظامی سوریه دیروز از ادامه پیشروی ارتش این کشور در شهر الزبدانی در حومه دمشق و نیز هلاکت ده ها تروریست داعش در شرق شهر حمص خبر دادند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.