دو نفر که با ضربات متعدد چاقو اقدام به قتل شوهرخواهر خود کرده بودند در عملیات پلیسی شناسایی و دستگیر شدند.

دو نفر که با ضربات متعدد چاقو اقدام به قتل شوهرخواهر خود کرده بودند در عملیات پلیسی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش جماران، سرهنگ "علی بنی‌آدمی" فرمانده انتظامی شهرستان نطنز گفت: ساعت 10 دقیقه بامداد شنبه شب -دهم مرداد ماه- در پی تماس تلفنی شهروندی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع نزاع و درگیری خانوادگی منجر به قتل در یکی از محله‌های شهر طرقرود از توابع شهرستان نطنز بلافاصله، در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: ماموران پس از حضور در محل با صحنه درگیری خانواده مقتول با متهم به قتل و برادرش مواجه شد و بلافاصله نسبت به دستگیری عامل قتل اقدام می‌کنند و برادر وی که از صحنه گریخته و در کوه‌های اطراف مخفی شده بود را نیز پس از 10 ساعت تلاش و جستجو شناسایی و دستگیر می‌کنند.

این مقام مسئول در خصوص علت قتل گفت: تحقیقات نشان می‌دهد مقتول که مردی حدود 31 ساله است در شب حادثه به دلیل اختلافات خانوادگی با همسر خود درگیر و منزلش را ترک می‌کند و همسر وی نیز بلافاصله از برادرانش دعوت می‌کند و آنها با ورود مجدد شوهر خواهر خود به منزل با او درگیر شده و یکی از این برادران به وسیله چاقو ضربه‌ای به گردن و ران پای شوهرخواهر خود وارد کرده و او را به قتل می‌رساند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در ادامه این حادثه خانواده پدری مقتول که در همان نزدیکی سکونت داشتند در منزل حضور یافته و با همسر مقتول، متهم به قتل و برادرش درگیر می‌شوند که در این درگیری همسر مقتول و متهم به قتل مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

بنی‌آدمی با بیان اینکه درگیری‌های خانوادگی بستری برای وقوع قتل‌های ناخواسته است اظهارکرد: توصیه ما به شهروندان این است که اختلافات خانوادگی را از طریق مراکز مشاوره حل و فصل کرده و از طریق مراجع قانونی پیگیری کنند و از کشیده شدن این اختلافات به درگیری‌های فیزیکی خودداری کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان نطنز با بیان اینکه مشاوره بهترین راه برای حل اختلافات خانوادگی است، گفت: واحدهای مشاوره و مددکاری مستقر در کلانتری‌ها آماده ارایه هرگونه خدمات مشاوره‌ای رایگان به شهروندان هستند و در این زمینه تاکنون با تلاش کارشناسان مشاوره پلیس بیش از 70 درصد از اختلافات و درگیری‌ها به مصالحه ختم شده است.

منبع: پایگاه خبری پلیس

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.