دختر وزیر امور خارجه آمریکا در واکنش به برخی شایعات درباره حضور پسر محمدجواد ظریف در مراسم عروسی اش ، آن را قویا تکذیب کرد.

دختر وزیر امور خارجه آمریکا در واکنش به برخی شایعات درباره حضور پسر محمدجواد ظریف در مراسم عروسی اش ،‌آن را قویا تکذیب کرد.

به گزارش جماران، ونسا کری دختر وزیر امور خارجه آمریکا در پیامی در صفحه توییتر خود نوشت: خوشحالم که می‌توانم در این زمینه شفاف‌سازی کنم. زمانی که ازدواج کردم هیچ مراسمی برگزار نشد. بنابراین پسر ظریف هم وجود نداشت.

دختر وزیر امور خارجه آمریکا در ادامه تاکید کرد: متاسفم که ناامیدتان می‌کنم. رسانه‌های آمریکایی اخیرا شایعاتی را مبنی بر وجود ارتباط قبلی میان وزیران امور خارجه ایران و آمریکا منتشر کرده و حتی مدعی شدند که پسر محمدجواد ظریف رئیس دستگاه دیپلماسی ایران در مراسم عروسی دختر کری همتای آمریکایی ظریف حضور داشته است. این رسانه ها سپس ادعا کردند که کری این حقیقت تعجب برانگیز را تاکنون کتمان کرده است.

یک مقام در وزارت امور خارجه ایران نیز ادعای حضور فرزند محمد جواد ظریف در مراسم ازدواج خانم ونسا کری دختر وزیر امور خارجه آمریکا را تکذیب و آن را بی پایه و اساس توصیف کرد.

دختر جان کری در سال 2009 با برایان ( بهروز) ناهید یک شهروند آمریکایی - ایرانی ازدواج کرده و اکنون دارای دو فرزند است.

منبع: ایسنا

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.