مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: شستا ( شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) سود ده است و خوشبختانه از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون، میزان سود سرمایه گذاری این شرکت افزایش یافته است.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، سید تقی نوربخش روز سه شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه تامین اجتماعی سرمایه گذاری و توسعه پایدار به خبرنگاران گفت: پیش از روی کار آمدن دولت جدید، سود حاصل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی بیشتر از 10 درصد نبود اما این سود بر اساس آمار مجمع شستا در حال افزایش است.

وی ادامه داد: از آنجاییکه 6 درصد از محل سود حاصل از سرمایه گذاری ها برای پرداخت تعهدات سازمان تامین اجتماعی به این سازمان پرداخت می شود ، طی سال جاری سه هزار و نهصد میلیارد تومان به تامین اجتماعی پرداخت می شود.
نوربخش گفت: این در حالی است که طی دوره های قبلی مبلغ کمتری ، معادل دوهزار و 800 میلیارد تومان به این سازمان پرداخت می شد که امیدواریم با افزایش میزان سود شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی بتوانیم در سال های آینده این رقم را افزایش دهیم.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در شرکت های متعدد وابسته به تامین اجتماعی بیش از 60 هزار تن فعالیت می کنند که این افراد در شرکت های شستا، گردشگری و خانه سازی به عنوان سه هلدینگ بزرگ سازمان تامین اجتماعی فعالیت دارند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.