رستوران ها معمولا سعی می کنند که استخوان حیوانات را به ظرف غذا محدود کنند و بر در و دیوار نمایش داده نمی شود.

رستوران‌ها معمولا سعی می‌ کنند که استخوان حیوانات را به ظرف غذا محدود کنند و بر در و دیوار نمایش داده نمی‌شود.

به گزارش جماران، اما در رستوران اوئسو - که در زبان مکزیکی به معنای استخوان است - دکور اصلی و مجسمه‌ها با عناصر اسکلت و استخوان ساخته شده اند.ایگناسیو کادنا، معمار برجسته مکزیکی طراحی زیبای این رستوران را بر عهده داشته است.طراحی این بنا شامل هزاران استخوان واقعی و مصنوعی حیوانات، در داخل ساختمانی نوسازی شده است.

قسمت بیرونی رستوران، که کادنا آن را پوست می‌نامد، نمای کاشی و سرامیک دست ساز دارد. این نما با الگوهای مارپیچ تزئین شده و شبیه دوخت و بخیه است.در داخل نیز، دیوارهای مشترک ترسناک با ده هزار استخوان نقاشی شده و آلومینیوم آراسته شده است.

این استخوان‌ها شامل جمجمه، فک و ستون فقرات می‌شود که به صورت تزئینات در قفسه و تابلوها استفاده شده است. اما هیچ کدام از این استخوان‌ها، استخوان انسان نیستند.آنها در ترکیب با پوشش سفید رنگ دیوار و دکور داخل به ما یادآوری می‌کنند که انسان‌ها در گذشته‌های دور از چه چیزی به عنوان چنگال و قاشق استفاده می‌کردند.

دیوارهای آجری سفید و مبلمان از چوب رنگ پریده و صاف، مفهوم شبح مانندی را تکمیل می‌کند. یک تک استخوان حلق آویز شده بالای در ورودی قرار دارد که می‌تواند هشداری برای کسانی باشد که از استخوان و اسکلت خوششان نمی‌آید.

منبع: قدس آنلاین

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.