'بنیامین نتانیاهو' نخست وزیر منزوی رژیم صهیونیستی که از به نتیجه رسیدن مذاکرات میان ایران و گروه 1+5 بشدت عصبانی و خشمگین است، امروز (دوشنبه) در حساب کاربری توئیتر شخصی اش، خود را رساترین صدای مخالف توافق هسته ای با ایران معرفی کرد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، پایگاه اینترنتی روزنامه جروزالم پست این مطلب را به نقل از توئیتر شخصی نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس نوشت.

نخست وزیر منزوی رژیم صهونیستی ماهها برای به نتیجه نرسیدن مذاکرات هسته ای میان ایران و 1+5 تلاش های مذبوحانه کرد که نتیجه ای دربرنداشت و اکنون نیز دست به هر اقدامی می زند تا به زعم خود بر روند تصمیم گیری درباره این توافق در کنگره آمریکا تاثیر بگذارد.
مقامات دولت باراک اوباما بارها ناخرسندی خود را از رفتارهای نابخردانه نتانیاهو همپیمان دیرینه شان اعلام کرده اند. 'جان کری' وزیر امور خارجه آمریکا که اکنون در سفری منطقه ای در دوحه پایتخت قطر به منظور دیدار با مقامات شورای همکاری خلیج فارس به سر می برد، این بار، برای نخستین بار در سفر منطقه ای خود به سرزمین های اشغالی نمی رود و با مقامات صهیونیستی دیدار نخواهد داشت.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پیام توییتری خود مدعی شده است: من درباره موضوع توافق هسته ای شش کشور قدرتمند جهان با ایران شفاف هستم و هیچکس از من در این باره شفاف تر نیست.
وی در عین حال گفته است: من رساترین صدای مخالف بر ضد توافق هسته ای با ایران هستم و به این موضوع افتخار می کنم.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.