کفاشیان گفت: کروش با تیم ملی قرارداد دارد و مطمئنا به ایران برمی گردد.

کفاشیان گفت: کروش با تیم ملی قرارداد دارد و مطمئنا به ایران برمی گردد.

به گزارش جماران، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران درباره ریاست کمیته فوتسال AFC و حذف ترابیان از این کمیته گفت: «من از اول هم قرار نبود ریاست این کمیته را بپذیرم. بنا به دستور AFC این کار را انجام دادم چون نایب رئیس هستم و باید ریاست یکی از کمیته ها را در دست بگیرم. آن ها هم کمیته فوتسال را به من دادند.»

رئیس فدراسیون درباره بازگشت کارلوس کروش گفت: «کروش قرارداد دارد و شک نکنید که به آن احترام می گذارد و به ایران برمی گردد. او مربی پروازی نیست و مدتی که در ایران نبوده، با هماهنگی ما بوده است.»

کفاشیان درباره حق پخش و قراردادی که با صدا و سیما بسته شده گفت: «یک زمانی شما حقوق می گیرید و اگر کار کنید یا نه، این حقوق را دریافت خواهید کرد. ولی بعضی وقت ها بر اساس کارکردتان حقوق می گیرید. این باعث انگیزه می شود و امروز این اتفاق برای فوتبال افتاده. با IP TV باشگاهی که بیشتر کار کند مزایای بیشتری دارد. قول می دهم اگر این کار خوب انجام شود صدا و سیما و تیم ها از این راه درآمد دارند. این طرح به بالا رفتن مطلوبیت لیگ کمک می کند. ما 22 میلیارد از فصل گذشته از صدا و سیما طلبکار هستیم و این پول را نداده اند چون می گویند دولت بودجه ای در این زمینه به ما نداده.»

کفاشیان در پاسخ به این سوال که آیا او نامه دبیرکل فدراسیون مبنی بر ممانعت از حضور تیم های بدهکار در لیگ را وتو کرده؟ گفت: «من این طرح را وتو نکردم. پول خوبی دست ما آمد که اجازه دادیم تیم ها در لیگ شرکت کنند. بعد از اینکه قرارداد جدید با اسپانسر محیطی مسابقات امضا کردیم به سازمان لیگ گفتم سهم تیم هایی که بدهی ندارند را پرداخت کنیم و پول تیم هایی که بدهکار هستند را به طلبکاران آن ها واریز کنیم تا بدهی شان به صفر برسد. تنها استقلال و پرسپولیس شامل این طرح نمی شوند چون بدهی آن ها زیاد است. با این روش بدهی باشگاه ها به صفر می رسد.»

منبع: خبرآنلاین

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.