جسد مرد جوانی که قربانی طمع ۱۰۰میلیون تومانی دوست جنایتکارش شده بود، در عملیاتی ۹ساعته با تلاش آتش نشانان و چاه کن ها از عمق ۸ متری زمین بیرون کشیده شد.

جسد مرد جوانی که قربانی طمع ۱۰۰میلیون تومانی دوست جنایتکارش شده بود، در عملیاتی ۹ساعته با تلاش آتش‌نشانان و چاه‌کن‌ها از عمق ۸ متری زمین بیرون کشیده شد.

به گزارش جماران، این مرد به نام یاشار که 100میلیون تومان سرمایه داشت و می‌خواست با آن طلا بخرد، موضوع را با دوستش در میان گذاشت و همین باعث شد که دوست وی نقشه قتل او را طراحی کند. دوست یاشار به بهانه خرید طلا وی را به مغازه‌اش کشاند و به ضرب گلوله به قتل رساند و جسدش را در چاهی که در مغازه کنده بود، دفن کرد و همه 100میلیون تومان سرمایه مقتول را دزدید.

پس از این ماجرا هیچ‌کس از راز جنایت خبر نداشت و همه تصور می‌کردند یاشار ناپدید شده است تا اینکه گره کور این پرونده چند روز پیش و با گذشت 8‌ماه از جنایت با اقدامات اطلاعاتی پلیس گشوده و قاتل دستگیر شد. این مرد با اعتراف به جنایت گفت: وقتی از زبان دوستم یاشار شنیدم که می‌خواهد 100میلیون تومان در زمینه خرید طلا سرمایه‌گذاری کند، نقشه قتل او و سرقت‌ پول‌هایش را طراحی کردم.

پس از تهیه اسلحه و کندن چاهی در کف مغازه‌ام، با یاشار تماس گرفتم و گفتم که طلافروشی را می‌شناسم که می‌شود با قیمتی مناسب از او خرید کرد. وقتی یاشار با کیف پر از پول به مغازه‌ام آمد او را به قتل رساندم و جسدش را در چاه دفن کردم. پس از آن هم با پولی که از او دزدیده بودم برای همسرم طلا خریدم و 20میلیون تومان هم خرج خودم کردم و به‌خاطر عذاب وجدانی که داشتم بخشی از پول را صرف ترک دادن معتادانی کردم که در کمپ بودند.

حتی با بخشی از این پول بدهی‌ام به پدر مقتول را هم پرداخت کردم. به‌دنبال اعترافات این مردجنایتکار، مأموران همراه آتش‌نشانان و چند کارگر چاه‌کن به مغازه قاتل رفتند و شروع به کندن مغازه کردند. آنها پس از 9ساعت تلاش جسد مقتول را پیدا کردند و ماجرا را به بازپرس احمدبیگی قاضی پرونده گزارش کردند. جسد که آثار گلوله روی سر و گردنش دیده می‌شد از داخل چاه بیرون کشیده و به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات تکمیلی درخصوص این پرونده ادامه دارد.

منبع: همشهری

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.