نایب رئیس شوای اسلامی شهر تهران از برخورد شرکت آب و فاضلاب و همچنین شهرداری با مصرف‌کنندگان آب شرب در ساخت و سازها خبر داد.

به گزارش جماران به نقل از مهر، مرتضی طلایی پس از پایان یکصد و هفتاد و سومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به دستورات جلسه امروز شورا اظهار داشت: در این جلسه بررسی لایحه پیشنهاد تامین اعتبار مورد نیاز اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب شهر تهران در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: در شورای سوم مصوبه‌ای را داشتیم که به شرکت آب و فاضلاب اجازه داریم که در قبال ارائه خدمات به شهروندان هزینه‌ای را دریافت کنند که البته این هزینه صرف پیشرفت شبکه آب و فاضلاب در شهر تهران شده است.

طلایی گفت: در همین راستا شبکه آب و فاضلاب که قرار بود طی یک برنامه ۳۰ ساله به اتمام برسد با برنامه‌ریزی و البته دریافت هزینه از شهروندان پیش‌بینی می‌شود این پروژه به مدت ۱۰ سال به پایان برسد.

نایب رئیس شوای اسلامی شهر تهران همچنین با اشاره به ممنوعیت استفاده آب شرب در ساخت و سازها گفت:‌ با افراد متخلف و خاطی برخورد قانونی می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به پرداخت جریمه در هر مترمکعب آب گفت: بر این اساس افرادی که از آب شرب در ساخت و سازها استفاده کنند برای هر مترمکعب ۴۰ هزار ریال باید پرداخت کنند.

عضو شورای شهر تهران در خصوص حضورش در باشگاه راه‌آهن به عنوان رئیس هیئت مدیره این باشگاه، خاطرنشان کرد: این برای نخستین باری است که یک باشگاه قدیمی در اختیار بخش خصوصی قرار می‌گیرد و این موضوع را به فال نیک می‌گیرم و بنده با این انگیزه وارد شدم که بخش خصوصی تقویت شود.

طلایی گفت: امیدواریم با ورود بخش خصوصی به عرصه ورزش، بنیان جامعه ورزشی تقویت شود.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.