در پی بروز چندین فقره سرقت، زورگیری و کیف قاپی در محدوده بازار تهران پرونده ای در این رابطه تشکیل و به صورت ویژه در دستور کار مأموران تخصصی کلانتری 113بازار قرار گرفت.

رییس کلانتری 113بازار از دستگیری زورگیر بازار تهران خبر داد.

به گزارش جماران، سرهنگ حسین تمیزی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین باره گفت:‌ در پی بروز چندین فقره سرقت، زورگیری و کیف قاپی در محدوده بازار تهران پرونده ای در این رابطه تشکیل و به صورت ویژه در دستور کار مأموران تخصصی کلانتری 113بازار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تحقیقات و گشت زنی‌های نامحسوس مأموران برای شناسایی و دستگیری سارق ادامه داشت، افزود: سرانجام عوامل گشت ضربت سرکلانتری هفتم فاتب در ساعت 20:30 دوم مرداد ماه در حین گشت زنی در خیابان 15 خرداد به راکب یک دستگاه موتورسیکلت که درحال پرسه زنی بود مشکوک شده و در صدد بررسی موضوع برآمدند و این درحالی بود که قبلا مأموران از طریق گزارشات مردمی و شهروندان اطلاع حاصل کرده بودند که یک نفر با ساعت ها پرسه زدن در ان محدوده از رهگذران زورگیری می کند.

تمیزی ادامه داد: به دنبال این موضوع پس از دیدن مأموران متهم اقدام به فرار کرد که با هوشیاری مأموران این فرد متوقف شد و در ادامه درحالیکه متهم بعد متوقف شدن با چاقو به مأموران حمله ور شده بود، آنان موفق شدند با به‌کارگیری فنون دفاع شخصی وی را زمین‌گیر و دستگیر کنند.

به گفته رییس کلانتری 113بازار در بازرسی بدنی از متهم یک فقره چاقو و یک گاز اشک آور کشف و به همراه متهم به کلانتری دلالت داده شد و موتور سیکلت به پارکینگ انتقال یافت.

وی با اشاره به انتقال متهم به کلانتری اظهارکرد: متهم که منوچهر نام داشت در خلال تحقیقات پلیسی و بازجویی های فنی به جرم خود مبنی بر کیف قاپی معترف شد که پرونده متهم پس از تحقیقات مقدماتی برای بررسی تخصصی تر و کشف سایر جرایم و شناسایی مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.