ستاره سابق پرسپولیس، در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان به بهشت زهرا رفت.

به گزارش جماران به نقل از خبرآنلاین؛ میناوند که این روزها بیش از پیش از طریق صفحه شخصی اش در اینستاگرام با هواداران درد و دل می کند این بار و در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان درباره شب زنده داری اش توضیح داد. او که شب بیست و سوم را به نوعی آخرین فرصت ها می داند نوشت: «اهل خودنمایی نیستم اما اگه یه اتفاق اینجوری بخوام بدم که فقط دیدگاه دو نَفَر رو تغییر بده حتما می‌گم. شب بیست و سوم و یه وقتایی زمانهای اینچنینی به آدم می‌گه چقدر فرصت کمه، فرصت خود و خدا و زندگی شناسی. دلم گرفته بود انقدری که دلم میخواست دردهای موجود رو هوار بزنم و به پیشنهاد دوستان سر از بهشت زهرا درآوردم و چه خوش اتفاقی بود.
اینکه با زاری التماس کنی شفاعت تو رو هم بکنن اتفاق خوبیه، شهدا عین شیر هستند، چه اون زمانی که از ناموسمون دفاع کردند چه این شبها که می تونی بشینی جلوی لبخندشون و باهاشون درد دل کنی، جای همتون خالی یه درد دل حسابی و شفاعت هممون رو کردم. بعدشم یه خاطره بازی با آدمای نوستالژیک زندگیم همچون ناصرخان و مرتضی و فردین و بابک بیات و ... دوستان انقدر غرق مادی زندگی شدیم که یه وقتایی یادمون میره که همیشه فرصت ها کمه و باید جنبید، فرصت آدم بودن، خوب بودن و درست زندگی کردن. به امید همین شب ها خدا هممون رو دوست باشه. آمین»


مهرداد میناوند اخیرا قرار بود به برنامه ماه عسل برود اما ممنوعیت حضور او در این برنامه، جنجال ساز شد. پیش از حضور فوتبالیست‌ها در این برنامه اسامی آنها در رسانه‌ها اعلام شده و مهرداد میناوند هم یکی از آنها بود اما به گفته خود این بازیکن دوساعت مانده به برنامه نام او را از لیست حذف کردند. میناوند همان روز درباره این اتفاق گفت: «متاسفانه اسم من را دو ساعت مانده به برنامه از لیست خارج کردند و البته توضیحی هم ندادند. ولی من ممنوع التصویر نیستم چون چند وقت پیش هم به شبکه سه و هم شبکه ورزش رفتم. متاسفانه عمه من نیز روز پنجشنبه فوت شد و به همین خاطر کلا قصدی نداشتم به این برنامه بروم.»
میناوند زمانی یکی از بااخلاق‌ترین بازیکنان تیم محمد مایلی کهن بود و حتی در اردوهای تیم ملی مداحی می‌کرد. اما پس از اینکه به شهرت رسید، مسیر زندگیش عوض شد و حتی فوتبال این بازیکن را هم تحت تاثیر قرار داد. میناوند پس از آن اسیر حاشیه‌هایی شد که یکی از آن‌ها، دست به دست شدن فیلمی در موبایل‌ها بود که او را در ویلایی در شمال کشور نشان می‌داد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.