وزیر خارجه پیشین کشورمان با حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای اظهار کرد: تیم مذاکره کننده هسته ای کشور نماینده ملت ایران هستند به نظام و مقام معظم رهبری وفادار هستند و تاکنون ایستادگی خود را در برابر زیاده خواهان داشته اند.

وزیر خارجه پیشین کشورمان با حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای اظهار کرد: تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشور نماینده ملت ایران هستند به نظام و مقام معظم رهبری وفادار هستند و تاکنون ایستادگی خود را در برابر زیاده‌خواهان داشته‌اند.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، سید کمال خرازی در جمع خبرنگاران در حاشیه راهپیمایی روز قدس با بیان اینکه در جریان مذاکرات در مرحله حساسی هستیم و هر چه بیشتر ایستادگی کنیم بیشتر به ما فشار می‌آورند ، تاکید کرد:‌ نظرم نسبت به این توافق مثبت است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه توافق بشود یا نشود ما باید روی پای خود بایستیم و اقتصاد مقاومتی را دنبال کنیم، تصریح کرد: ادامه نهضت انقلاب بر پایه استقلال کشور و عدم وابستگی است.

وزیر خارجه پیشین کشورمان تصریح کرد: اگر تحریم‌ها برداشته شود، دولت باید برای این شرایط برنامه ریزی مناسبی را اتخاذ کند و ضمن استفاده از فرصت ایجاد شده در زمینه تجارت خارجی روی پای خودمان بایستیم.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.