آخرین نقل و انتقالات استقلال

مسئول نقل و انتقالات استقلال می‌گوید مهدی رحمتی، د‌ر‌وازه‌بان اول این تیم در فصل آینده خواهد بود

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، بهرام امیری، مسئول نقل و انتقالات استقلال درباره آخرین وضعیت این باشگاه در جذب بازیکنان ، اظها‌ر کرد: خوشحالیم که از نفرات مدنظر کادرفنی توانستیم آقای جبار انصاری و محمد امین حاج محمدی را جذب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که برنامه باشگاهش برای مقابله با بازارگرمی چیست، چرا که خیلی از بازیکنان این روزها مدعی داشتن پیشنهاد از استقلال هستند، ا‌دا‌مه‌ داد: به قول خودتان اینها بازارگرمی است و ما اسیر جوسازی نمی شویم. این اسامی که در دهان‌ها می‌چرخد در لیست ما قرار ندارند. همین آقای انصاری و حاج محمدی را ببنید ما بدون هیاهو آنها را جذب کردیم.

مسئول نقل و انتقالات استقلال در پاسخ به سوالی درباره وضعیت د‌ر‌وازه‌بان‌های استقلال نیز ا‌ضافه‌ کرد‌: مهدی رحمتی د‌ر‌وازه‌بان اول ما محسوب می‌شود و با او صحبت شده است. هم من و هم سایر دوستان از جمله نظری جویباری با او صحبت کرده‌ایم و کسی با او مشکلی ندارد. با دو د‌ر‌وازه‌بان دیگر هم آقای مظلومی صحبت کرده‌اند. یکی از آنها گفت که هیچ مشکلی ندارد، ولی نفر دوم صحبت‌هایی را مطرح کرد که قرار شده آن را بررسی کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که نفر اول طالب لو است و نفر مورد اشاره او فروزان است؟ اظها‌ر کرد: اجازه دهید به این سوال پاسخ ندهم. چیزی که به قول شما خصوصی است نباید مطرح شود تا عمومی شود. یکسری شرایط است که باید دو طرف بررسی کنند نهایی شود نتیجه‌اش اعلام می‌شود.

مسئول نقل و انتقالات استقلال در پاسخ به این سوال که د‌ر‌وازه‌بان مدنظر استقلال که سهمیه زیر 23 سال است کیست؟ گفت: اسم او را اعلام نمی‌کنیم ، ولی از د‌ر‌وازه‌بان‌های تیم ملی امید است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این د‌ر‌وازه‌بان ، د‌ر‌وازه‌بان نفت مسجد سلیمان نیست؟ گفت: نمی‌توانم اسم او را تایید کنم. هر گاه او را جذب کردیم نامش را اعلام می‌کنیم.

مسئول نقل و انتقالات استقلال در پاسخ به این سوال که آیا میثم مجیدی قرار است به استقلال بپیوندد؟ افزود: ما امروز (پنجشنبه) رسما به باشگاه استقلال خوزستان نامه زدیم و با توجه به این که او با استقلال خوزستان قرارداد دارد باید ببنیم که چه می‌شود.

وی درباره یعقوب کریمی نیز گفت: نامه این بازیکن را زده ایم و خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن از سپاهانی‌ها شده‌ایم ، ولی هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ایم.

امیری در پایان عقد قرارداد میان باشگاهش و مهدی مومنی را تکذیب کرد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.