امروز شمال سیستان و بلوچستان و منطقه زابل شاهد وزش شدید باد و بروز پدیده گرد و غبار خواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه پدیده گرد و عبار در اکثر مناطق کشور امروز هم ادامه دارد، گفت: تهران بعداز ظهر امروز شاهد افزایش ابر خواهد بود.

به گزارش جماران به نقل از تابناک، امین‌حسین نقشینه با بیان اینکه در بعد از ظهرها و شب‌های ۳ روز آینده استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل شاهد رشد ابر و بارش پراکنده خواهند بود، گفت: امروز و فردا در غرب و جنوب غربی کشورمان شاهد پدیده گرد و غبار خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: امروز شمال سیستان و بلوچستان و منطقه زابل شاهد وزش شدید باد و بروز پدیده گرد و غبار خواهد بود.

وی با بیان اینکه قم و سمنان در ۳ روز آینده باد و گرد و خاک را تجربه خواهد کرد، گفت: شمال اصفهان،‌تهران و مرکزی نسبت به خوزستان، هرمزگان، قم و سمنان با وزش باد آرام‌تر به همراه گرد و خاک روبه‌رو می‌شوند.

نقشینه با بیان اینکه تهران بعدازظهر امروز افزایش ابر را تجربه خواهد کرد، اظهار داشت‌: آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی فردا با کاهش نسبی دما مواجه و 2 درجه نسبت به امروز خنک‌تر می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: اهواز با دمای 45 درجه سانتی‌گراد گرمترین مرکز استان کشور و شهرکرد با دمای 13 درجه سانتی‌گراد ختک‌ترین مرکز استان کشور بود.


آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.