جواد نکونام یک سال دیگر با اوساسونا قرارداد دارد اما این باشگاه اعلام کرد او می تواند پمپلونا را ترک کند.

به گزارش جماران به نقل از خبرآنلاین؛ مشکلات مالی در اوساسونا به اوج رسیده و باشگاه با توجه به قرارداد بالای نکونام، ترجیح می دهد او برود. در این شرایط، شایعات درباره بازگشت دوباره نکونام به لیگ برتر قوت زیادی گرفته است. نکونام که سابقه بازی در استقلال را دارد، اخیرا با پیشنهاد رسمی این باشگاه روبرو شده است. پرویز مظلومی علاقه زیادی به کاپیتان سابق تیم ملی دارد و خوب می داند با خرید او، می تواند یک رهبر در میانه های میدان داشته باشد. کروش در تیم ملی به نکونام اعتماد کرد و جوابش را گرفت؛ حالا مظلومی هم می خواهد از روی دست سرمربی تیم ملی تقلب کند. او چند روز قبل با نکونام تماس گرفت و به صورت تلفنی با این بازیکن صحبت کرد. اما شماره 6 این روزها برای ریکاوری و استراحت به شمال کشور رفته است و روز شنبه به تهران بازمی گردد. به همین دلیل، احتمالا آنها روز شنبه جلسه ای را برگزار می کنند تا درباره آینده و احتمال همکاری با هم گفت و گو کنند.

نکونام علاقه زیادی دارد پیراهن استقلال را دوباره به تن کند، مظلومی هم همینطور اما شرایط برای حضور این بازیکن در استقلال زیاد مهیا به نظر نمی رسد. در حالی که نکونام فعلا تمام پیشنهادهایش را منتظر گذاشته تا تکلیفش را با استقلال روشن کند، پالس هایی منفی از سوی این باشگاه دریافت کرده است. نزدیکان نکونام فاش کردند، بعضی از اعضای باشگاه چندان موافق بازگشت این بازیکن نیستند و این پالس های مفنی از سوی بعضی از اعضای هیات مدیره بیشتر و یکی از مسوولان تیم بیشتر است.
آنها در دورانی که نکونام با قلعه نویی مشکل داشت، به انتقاد شدید از کاپیتان تیم ملی پرداختند و به نظر می رسد حالا هم راضی به حضور این بازیکن در استقلال نیستند. نکونام بارها گفته می خواهد در جایی به بازی ادامه دهد که آرامش داشته باشد اما این پالس های منفی باعث شده تا نگرانی او شدت بگیرد.
با این همه نکونام به نزدیکان خود گفته دوست دارد به استقلال برود و تلاش خود را برای انجام این انتقال انجام می دهد اما برایش مهم است که انتقالش در آرامش صورت بگیرد. او در دوران مربیگری قلعه نویی با بعضی از مسوولان به مشکل خورد و دوست ندارد دوباره این اتفاقات تکرار شود. خانواده نکونام به ویژه پدرش که دفعه قبل در حضورش در استقلال نقش مهمی داشتند، این بار با حساسیت بیشتری وضعیت او را پیگیری می کنند. باید دید در نهایت چه اتفاقی می افتد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.