معاون وزیر کشور انگلیس با ابراز نگرانی از فراگیر شدن سنگ دزدی و افزایش خسارت وارده به دولت؛ اجرای قوانین با جدیت بیشتر و سختگیرانه تر را خواستار شد.

به گزارش جماران، روزنامه دیلی تلگراف به نقل از مایک پنینگ (Mike Penning)، معاون وزیر کشور در امور پلیس نوشت : دزدی سنگ در همه مناطق انگلیس رایج شده است به گونه ای که در همه شهرهای این کشور دیده می شود.

روزنامه دیلی تلگراف با اشاره به انتشار جزئیات نگرانی معاون وزیر کشور انگلیس نوشت : دزدان انگلیسی پس از این که دولت موفق شد دزدی فلزات ساختمانی ، کابل شبکه های ارتباطی و راه آهن را کاهش دهد ، اکنون سراغ سنگ های پیاده روها ، خیابانها و جاده ها، مدارس، کلیساها و حتی خانه ها رفته اند.

دیلی تلگراف به نقل از جیسون مک کارتنی(Jason McCartney)، نماینده مجلس از حوزه تیمز ولی (Thames Valley) نوشت: دزدان با پوشیدن جلیقه های شبرنگ، خود را به شکل کارگران شهرداری ها جا می زنند و سنگ فرشهای خیابان ها را سرقت می کنند. آنان توانسته اند سنگ های سقف یک مدرسه و نیز سنگفرشی با قدمت 200 سال را از یک کلیسا در حوزه انتخابیه او بدزدند.

روزنامه دیلی تلگراف نوشت : دزدان حتی گاهی سنگ های کف خانه ها و فلزکاریهای حیاط خانه ها را هم برده اند.

در دوره پیشین مجلس انگلیس به علت افزایش چشمگیر دزدی فلزات، مقرراتی وضع شد که براساس آن فروشندگان فلزات باید کارت شناسایی ارائه دهند و خریداران نیز باید مجوز خرید فلزات داشته باشند.

منبع: واحد مرکزی خبر

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.