تاخیر دو ساعتی پرواز حامل حجت اسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رییس جمهوری به بوشهر برنامه های این سفر را دچار تغییر کرد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، براساس اعلام قبلی مسوولان استانداری بوشهر قرار بود نخستین برنامه سفر معاون پارلمانی رییس جمهوری در ساعت هشت صبح حضور در گلزار شهدا باشد .

این درحالی است که پرواز شماره 407 شرکت هواپیمایی ایران ایر با هواپیمای ایرباس 320 که قرار بود در ساعت 7.30 دقیقه در فرودگاه بوشهر بنشیند در ساعت 9.35 دقیقه نشست.

دیدار از بندر بوشهر در ساعت 9 و شرکت در نشست شورای اداری در ساعت 10.30 دقیقه نیز از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای معاون پارلمانی رییس جمهوری به بوشهر است که این برنامه ها نیز دچار تغییر شده است.

همچنین شرکت در جشن 'روحانی تنها نیست' که از سوی حامیان دولت تدبیر و امید قرار است در ساعت 17.30 دقیقه در سالن سینما بهمن بوشهر برگزار شود از دیگر برنامه های سفر معاون پارلمانی رییس جمهوری است.

یک منبع آگاه به ایرنا گفت: هواپیمای حامل معاون پارلمانی رییس جمهوری باوجود آماده پرواز شدن در ساعت مقرر اما بدلیل نقص فنی در ساعت یادشده انجام نشد.

معاون پارلمانی رییس جمهوری وارد بوشهر شد

حجت الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رییس جمهوری صبح روز دوشنبه وارد فرودگاه بوشهر شد و مورد استقبال مسوولان و نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، مجید انصاری در نخستین برنامه سفر یک روزه خود به استان بوشهر با حضور در گلزار شهدای این شهر با گل گذاری بر قبور شهدا به مقام شامخ آنها ادای احترام کرد.

بازدید از بندر بوشهر، شرکت در نشست شورای اداری استان و جشن حامیان دولت تدبیر و امید از دیگر برنامه های سفر معاون پارلمانی رییس جمهوری به استان بوشهر است.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.