زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی پاری‌سن‌ژرمن پس از به ثمر رساندن دو گل برای تیم ملی کشورش در بازی مقدماتی یورو 2016 مقابل مونته‌نگرو درباره وضعیت باشگاهی خود نیز صحبت کرد.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، زلاتان یکشنبه شب برای تیم ملی سوئد برابر مونته نگرو به میدان رفت و دو گل از سه گل تیمش را ثبت کرد. او پس از پایان مسابقه گفت: قصد دارم تا پایان قراردادم فعلی در سال آینده در پاریس بمانم. فعلا برنامه برای پیوستن به تیم جدید ندارم. در پایان قرارداد فعلی‌ام، وقایع با سرعت زیادی رخ می‌دهد و اتفاقات فراوانی از راه می‌رسد که من از آن بی‌خبرم.

او گفت: کمی پیرتر شده‌ام و حالا یک پدر هستم. این اتفاقات در تصمیم‌هایم برای انتخاب تیم تاثیر زیادی دارد. ماجرا فقط در رضایت شخصی و شرایط حرفه‌ای من خلاصه نمی‌شود. آسایش خانواده و شرایط شهری که قرار است برای تیمش بازی کنم، در جای خود اهمیت بیشتری دارد.

ابراهیموویچ ادامه داد: عده زیادی از فوتبالیست‌ها فکر می‌کنند فوتبال در لیگ‌ قهرمانان خلاصه می‌شود، اما این گونه نیست. شخصا دوست دارم در باشگاهی بازی کنم که به من فرصت لذت بردن از خودم را بدهد، روزهای خوبی را برایم بسازد و اجازه بدهد با لذت به توپ ضربه بزنم. حتی اگر هرگز فرصت قهرمانی در لیگ‌ قهرمانان را به دست نیاورم هم دوران باشکوه و جادویی داشته‌ام. در پاریس راحت هستم و از فوتبال لذت می برم پس دلیلی برای ترک این تیم ندارم.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.