کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با اظهار خشنودی از پیروزی بر روسیه گفت: برعکس روسیه نسبت به بازی اول بهتر شدیم.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از کسب دومین پیروزی در خاک روسیه اظهار کرد: هر دو بازی مقابل روسیه را بردیم و برای اولین بار در تاریخ توانستیم روسیه را شکست دهیم. ما در بازی دوم به مراتب بهتر بودیم اما برعکس تیم روسیه تغییر چندانی در این مسابقه نکرد. دریافت‌ها و سرویس‌های تیم ما عالی بود. به هر حال خوشحالم که بالاخره برای اولین بار در تاریخ برد در برابر روسیه نیز رقم خورد.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: طبیعی است وقتی تیمی را یک بار شکست دهید، در ادامه نیز اعتماد به نفس خواهید داشت. پس از شکست اول این تیم، به این باور رسیدیم که شکست روسیه ممکن است. قبل از بازی دیروز ما اعتماد به نفس نداشتیم چون قبل از آن هرگز روسیه را نبرده بودیم. اما در این بازی همه ما آرام بودیم و می دانستیم که می‌توانیم روسیه را باز هم ببریم و تعویض‌های بجا و مناسب کواچ در لحظات حساس نیز کمک بزرگی به این پیروزی کرد.

وی تاکید کرد: بازی‌های ما در خانه نیز بهتر خواهد بود زیرا طرفداران ما در ایران تیم را تشویق می‌کنند. امیدواریم که بتوانیم وضعیت بهتری را برای خود رقم بزنیم.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.