لغو دوستانه سخنرانی مجید انصاری در مازندران!

با وجود برقراری تمهیدات لازم، برنامه سخنرانی معاونت پارلمانی رییس جمهور در استان مازندران بر هم خورد.

به گزارش جماران به نقل از ایلنا٬ با توجه به لغو سخنرانی‌های متعددی که در شهرهای مختلف صورت گرفته بود٬ برهم خوردن برنامه سخنرانی مجید انصاری در استان مازندران٬حرف و حدیث و شایعه‌هایی در فضای مجازی و همچنین رسانه‌های این استان ایجاد کرد. عده‌ای دلیل آن را مخالفت استاندار مازندران با سخنرانی انصاری عنوان کردند و عده‌ای دیگر آن را تراکم برنامه‌های انصاری عنوان کردند.

علاوه بر مجید انصاری، داوود کشاورزیان، استاندار سابق مازندران در دوران اصلاحات و معاون وزیر راه و شهرسازی جزو سخنرانان این برنامه بود.

علی مقدم از کارمندان استانداری مازندران به خبرنگار ایلنا گفت: برای سخنرانی آقای انصاری؛ حتی دعوت‌نامه‌ای از طرف استاندار فرستاده شد٬ اما گویا خود آقای انصاری به دلیل مشغله نتوانستند برای این سخنرانی حضور پیدا کنند.

دفتر معاون پارلمانی رئیس جمهور در این باره گفت: قرار بود این سفر انجام شود که توصیه‌ای از استانداری شد که به علت شلوغی جاده و سفر اقشار مختلف مردم ممکن است مشکلاتی به وجود بیاورد٬ اما هیچ لغو اجازه‌ای در کار نبود و صحبت‌های آقای استاندار کاملا مشورتی بود.

یکی از فعالان سیاسی مازندران به ایلنا می‌گوید در خرداد ماه امسال چهره‌های زیادی از اصولگرایان به مازندران آمدند و علیه دولت سخنرانی کردند٬ علاوه بر احمدی‌نژاد که سخنرانی‌اش با استقبال برخی مقام‌های استانداری مواجه شد٬ در روزهای گذشته٬ آقایان رسایی و نوباوه از نمایندگان طیف پایداری نیز به مازندران سفر کرده‌اند و در جریان سفر این افراد جاده‌های مازندران شلوغ نبوده است!

بنا به گفته این فعال سیاسی اختلاف میان استاندار و اصلاح‌طلبان مازندران دلیل عدم برگزاری این مراسم بوده است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.