معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور تجمع های خیابانی در موضوع هسته ای را به مصلحت و نفع کشور ندانست و گفت: ساز و کار موضوع هسته ای که مبحثی ملی و مورد وفاق است، مشخص است و نباید منجر به سوءاستفاده برخی از افراد شود.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، حسین ذوالفقاری در نشست خبری روز سه شنبه با خبرنگاران افزود: تجمع مشهد صرفا تحت عنوان اعتراض به زیاده خواهی گروه 1+5 از ایران شکل گرفته است. این تجمع به هیچ عنوان در مخالفت با روند مذاکرات و مذاکره کنندگان نبوده است.


وی همچنین تاکید کرد: این تجمع با فرماندار مشهد تحت همین عنوان هماهنگ شده بوده است اما در خلال این برنامه از شعارها و جملاتی استفاده شد که این طور تلقی گردید که در مخالفت با تیم مذاکره کننده، اتفاق افتاده است.

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور همچنین تشریح کرد: به جز این یک مورد تجمع طی روزهای گذشته هیچ تجمع دیگری با مجوز انجام نشده است.

ذوالفقاری تاکید کرد: البته نشست هایی درباره موضوع هسته ای در برخی از دانشگاه ها برگزار شده اما عنوان این نشست ها در تضعیف تیم مذاکره کننده و یا مخالفت با آن ها نبوده است.** رصد فضای مجازی از هم اکنون

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور با اشاره به تشکیل ستاد امنیت انتخابات در وزارت کشور با حضور دستگاه های مختلف، گفت: رصد فضای مجازی یکی از موضوعات مهم امنیتی است که از هم اکنون انجام می شود.

ذوالفقاری تاکید کرد: رصد فضای مجازی توسط دستگاه های مربوطه انجام می شود و خروجی فضای مجازی به طور دقیق تحت کنترل قرار می گیرد.

خبر در حال تکمیل است....

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.