شورای امنیت کشور با ارسال نامه ای به محمد سرافراز رییس سازمان صدا و سیما در خصوص حق پخش مسابقات ورزشی، نکاتی را یادآور شد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، متن نامه حسین ذوالفقاری دبیر شورای امنیت به سرافراز به شرح زیر است: با احترام در پی اختلاف پیش آمده بین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و سازمان لیگ فوتبال در رابطه با حق پخش مسابقات ورزشی جلسات متعددی در شورای امنیت کشور و کمیسیون های زیر مجموع تشکیل و در نهایت منجر به عقد قراردادی به شماره 36980/11000 فی مابین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و سازمان لیگ فوتبال شد.


در ادامه این نامه آمده است: همچنین در جلسه مورخ هفتم آبان ماه سال 93 هیات وزیران، موضوع مطرح و توافق سه جانبه ای بین وزرای کشور، وزرش و جوانان و رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به امضاء رسید.

این نامه می افزاید: با توجه به اهمیت موضوع لطفا دستور فرمایید اقدامات لازم به منظور اجرایی کردن مفاد توافقنامه فوق الذکر به عمل آورده تا از هرگونه تنش اجتماعی ناشی از عدم پخش مسابقات ورزشی جلوگیری شود. اعلام نتیجه اقدامات به دبیرخانه شورای امنیت کشور موجب امتنان خواهد بود.

پیش تر سازمان لیگ فوتبال با صداو سیما جمهوری اسلامی در خصوص پخش مسابقات فوتبال به توافق رسیده بودند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.