رییس شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز گفت: دولت باید بعد از حادثه اخیر فرودگاه جده جلوی حج عمره را برای زائرین ایرانی بگیرد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی عصر امروز(جمعه ) در حاشیه مراسم ترحیم همسر آیت الله خاتمی در مورد اتفاق اخیر فرودگاه جده اظهار داشت:اگر این کار در فرودگاه جده انجام شده است قطعا از نظر اسلام حکمش اعدام است و باید این موضوع بررسی شود.

وی ادامه داد:رژیم صهیونیستی در تلاش است با اختلاف افکنی میان شیعه و سنی به اهداف خود دست یابد که این بزرگترین خطر برای جهان اسلام به شمار می رود.

موسوی بجنوردی همچنین با اشاره به حملات اخیرعربستان نسبت به مردم مظلوم یمن گفت:مردم مظلوم یمن به جرم این که شیعه هستند مورد حمله قرار می گیرند و وهابیون درصدد هستند تا با حمله به این کشور، شیعیان را از بین ببرند که این خیانتی بزرگ برای جهان اسلام است.

وی با یادآوری فرمایش امام خمینی(س) در مورد آل سعود گفت: آل سعود همیشه از پشت خنجر می زنند و باید جهان اسلام خیانت های وهابیون را در ذهن خود نگه دارد.

هشتم فروردین ماه امسال دو نوجوان ١٤ و ١٥ ساله ایرانی پس از انجام حج عمره و در حال بازگشت به ایران در فرودگاه جده با مشکلاتی از جانب مامورین مستقر در این فرودگاه مواجه شدند و این در حالی است که عربستان قوانین سختگیرانه ای درباره چنین جرایمی اعمال می کند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.