منیجر میتینگ قبل از بازی النصر و پرسپولیس جایی بود که پرسپولیسی ها و مقامات فدراسیون فوتبال باید به تصمیم النصری ها برای پوشیدن پیراهن کماندویی اعتراض می کردند اما در آن جمع فقط محمود خوردبین معترض شد که حرف های او را هم ترجمه نکردند.

به گزارش جماران به نقل از خبرآنلاین،‌ داریوش سعیدی اگرچه بازیکنان تیم فوتبال النصر عربستان برای انتخاب پیراهن دوم باشگاه شان در بازی با پرسپولیس در تهران ممنوعیتی نداشتند اما پوشیدن این لباس ، حساسیت های زیادی به همراه داشت و تازه با شروع بازی بود که مسئولان ایرانی برگزاری بازی متوجه شدند باید پیشتر تلاش می کردند این مشکلات ایجاد نشود.

بر اساس قوانین اگرچه تیم عربی برای پوشیدن پیراهن دومش مشکلی نداشت اما با توجه به پروتکل های امنیت بازی و قوانین بازی های لیگ قهرمانان آسیا ، مسئولان فوتبال ایران می توانستند به ناظر بازی اعتراض کنند در دل تنش های ایجاد شده سیاسی میان دو کشور ، پوشیدن لباس نظامی در بازی می تواند حساسیت زا شود. کاری که از میان همه حاضرین در جلسه تنها توسط محمود خوردبین اتفاق افتاد. اگرچه حرف های او با این استدلال که از سوی ناظر بازی رد می شود ، ترجمه نشد.

تازه در آغاز بازی بود که مسئولان برگزاری بازی پی بردند این نکته درباره لباس ها چه حساسیتی ایجاد کرده است و هواداران را آماده واکنش کرده است. بزودی نامه ای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به تهران می آید و مسئولان فوتبال آسیا می پرسند چرا بیش از 3 نارنجک در این مسابقه منفجر شده است. نارنجک هایی که حداقل هر کدام شان 3 هزار دلار برای پرسپولیسی ها آب می خورد. یعنی نارنجکی 10 میلیون تومان!

در آن شرایط پرسپولیس باید به تحریک هواداران از سوی تیم عربستانی اشاره کند. البته اگر این بار مسئولان فدراسیون فوتبال بهانه جدیدی نیاورند و مانع از این کار نشوند!

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.