حضرت آیت‌الله مکارم‌ شیرازی گفتند: دولت باید بیش از پیش با بی‌انضباطی‌های مالی برخی از بانک‌ها برخورد کند و اجازه ندهد کار بانکی در کشور به جای حل مشکلات کشور، مشکلات را بیشتر کند.

به گزارش جماران، این مرجع تقلید روز دوشنبه در دیدار با رییس دفتر رییس جمهوری، در قم افزود: در ابتدا سلام خود را به رییس جمهوری و خدمت گذاران نظام ابلاغ می کنم، یکی از ماموریت های دولت در سال جدید توسعه و تقویت بنیه اقتصادی کشور باشد که در این راستا باید لوازمی چون تقویت بانک مرکزی مورد توجه قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: حمایت از تولید و ارتقای وضعیت اقتصادی در کشور از مهمترین وظایف دولت است که امیدواریم با فعالیت های دولت تولید در کشور رونق بگیرد.

آیت الله مکارم شیرازی ابراز امیدواری کرد: دولت در سالی که در آن هستیم بتواند خدمات مناسبی که در شان مردم ایران است، ارایه دهد.

این مرجع تقلید بیان کرد: یکی از دعاهای ما در سال جدید این است که انشاالله نزول رحمت الهی و بارش باران در کشور را شاهد باشیم.

وی گفت: نزول رحمت الهی و بارش ها در کشور موجب رونق گرفتن بخش کشاورزی و رفع نگرانی های مردم خواهد شد و به همین منظور توسعه بخش کشاورزی بسیار مهم است که امیدواریم به این مهم نایل آییم.

محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری، روز دوشنبه به منظور دیدار با مراجع تقلید و ارایه گزارشی از عملکرد دولت به قم سفر کرد.

منبع: حوزه

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.