سامسونگ اسپیکر متفاوتی را تولید و عرضه کرده که از قابلیت های بسیاری مانند ظاهر تخم مرغی شکل، قابلیت اتصال به وای فای و ... برخوردار است.

به گزارش جماران به نقل از مهر، سامسونگ ۳ سال پیش تصمیم گرفت تا به صورت متفاوتی در بازارهای صوتی و مدرن جهان حاضر شود. از این رو به ارائه محصولات متفاوت و جذابی مانند هدفون، اسپیکرهای بی سیم و شکل دار و ... پرداخت.

اما از میان محصولات ارائه شده، اسپیکر Radiant ۳۶۰ با طراحی و ساختار متفاوت خود می تواند تحول شگرفی را در این عرصه به دنبال داشته باشد. محصول جدید سامسونگ در نمایشگاه های مختلف عنوان طرح و ایده برتر را به خود اختصاص داده است.

Radiant ۳۶۰ به دلیل داشتن ظاهری تخم مرغی شکل می تواند صدا را با کیفیت بهتری در محیط اطراف پخش کند. این اسپیکر از قابلیت اتصال به تمامی دستگاه های سامسونگ مانند تبلت، تلویزیون، اسمارت فون و ... نیز برخوردار است.

Radiant ۳۶۰ با اتصال بلوتوثی می تواند نقش سینمای خانگی را نیز ایفا کند. با استفاده از اپلیکیشن مخصوص سامسونگ برای استریم صوت از هر دستگاهی می توان به اسپیکرها از طریق وای فای متصل شد.

این دستگاه با داشتن چنین قابلیت هایی بایستی از قیمت گزافی نیز برخوردار باشد. قیمت تقریبی این محصول در حدود ۵۰۰ دلار عنوان شده که از ماه آینده وارد بازار فناوری می شود.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.