رییس پلیس راه راهور نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با بیان اینکه در پایان دومین دور از سفرهای تعطیلات نوروزی قرار داریم، گفت: مسافران نوروزی در حال بازگشت هستند و محورهای شمالی از این رو پرحجم است.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، سرهنگ محمدحسین حمیدی درخصوص آخرین وضعیت راههای کشور، افزود: در همین راستا محدودیت های ترافیکی برای کامیونها اجرا کردیم و محورهای چالوس به کرج و هراز از آب اسک به رودهن از بعدازظهر امروز یک طرفه خواهد شد.

رییس پلیس راه ناجا وضع ترافیکی در محورها را آرام خواند و اظهار داشت: بار ترافیکی در حوزه 30 کیلومتری شهرها همچنان پرتردد و پرچالش است.

وی ادامه داد: از رانندگان می خواهیم برای بازگشت خود برنامه ریزی کرده و به هنگام ترافیک سنگین و نیمه سنگین سعه صدر داشته باشند تا سالم به مقصد برسند و از سفر نوروزی خود لذت ببرند.

حمیدی در پاسخ به این سوال که میزان رعایت مردم نسبت به توصیه های پلیس راهور به چه صورت بوده است، گفت: خوشبختانه مردم مراعات و طرحهایی را که از قبل توسط پلیس راهور هماهنگی شده بود، به موقع اجرا کردند.

وی ابراز امیدواری کرد، با ادامه همین روند از سوی مردم و مراعات قوانین راهنمایی و رانندگی و توصیه هایی که به آنها شده است، تصادفات نیز کاهش یابد.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.