مراسم یادبود مرحومه فاطمه السادات خاتمی ، دختر مرحوم آیت الله سید روح الله خاتمی عصر چهارشنبه در مسجد رسول اکرم (ص)، جهانشهر کرج برگزارشد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا ،حجت الاسلام رضوی نماینده اسبق مردم یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: مرحومه فاطمه خاتمی با قرآن و ارزش های دینی مانوس بودو به مادرشهید بودن افتخار می کرد.

وی افزود: این مادر شهید دریک خانواده مومن و مذهبی پرورش یافت و با این که می توانست از امکانات زندگی خوبی برخوردار شود ، اما ساده زیستی را به همه چیز ترجیح داد.

نماینده اسبق مردم یزد در مجلس گفت: این بانو تلاش می کرد تا فضایل را برای خود کسب کند و درجهت خدمت به نظام اسلامی پیشگام باشد.

رضوی افزود: این مادرشهید حتی در دوران بیماری نیز نگران کارها و فعالیتهای اجتماعی برزمین مانده خود بود و به دخترآیت الله خاتمی بودن افتخار می کرد ولی هرگز این موقعیت را هزینه نکرد.

دراین آیین که استاندار البرزو تعدادی مسوولان محلی حضور داشتند پیام تسلیت مقام معظم رهبری ، رییس جمهوری، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و سید حسن خمینی نوه حضرت امام (ره) به خانواده مرحوم آیت الله سید روح الله خاتمی قرائت شد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.