خانواده‌ کودکان شین‌آبادی اعلام کردند که تصمیم دارند پرونده کودکان خود را بدون وکیل پیگیری کنند.

به گزارش جماران، مرادی پدر یکی از دختران شین‌آبادی گفت: ما از نحوه‌ کار وکلایمان گلایه داریم و به همین دلیل به شکل رسمی اعلام می‌کنیم که از این به بعد بدون استفاده از این دو وکیل پیگیر پرونده‌ فرزندانمان خواهیم بود.

دانش‌آموزان شین‌آبادی از چهار روز پیش به همراه والدینشان برای پیگیری درمان و درخواست رسیدگی به مشکلاتشان به تهران آمده‌اند. شاکو شادکام، پدر سیما دختر 11 ساله‌ای که در جریان آتش‌سوزی مدرسه دچار 40 درصد سوختگی شده است، گفت: ما تصمیم داریم خودمان روند پرونده را پیگیری کنیم چرا که وکیل ما تاکنون به شکلی که انتطار داشته‌ایم در دادگاه حاضر نشده و از سوی دیگر باعث رنجش خانواده‌ها هم شده است. تا امروز تصور می‌کردیم وکیل ما به صورت افتخاری این پرونده را پذیرفته اما با توجه به مشکلات پیش‌آمده و با گلایه‌هایی که از ایشان داریم ترجیح می‌دهیم خودمان مشکلاتمان را پیگیری کنیم.

شادکام ادامه داد: ما دیروز توانستیم با معاون آقای نوبخت سخنگوی دولت دیدار کنیم و مشکلات آموزشی و درمانی کودکانمان را مطرح کنیم که در این جلسه به ما قول همکاری داده شد.

صبح ۱۵ آذر ۱۳۹۱، کلاس درس مدرسه ابتدایی روستای شین‌آباد از توابع شهرستان مرزی پیرانشهر دچار آتش‌سوزی شد و از ۳۷ دانش‌آموز آن ۲۹ نفر دچار سوختگی شدند.

این حادثه زمانی روی داد که بخاری نفتی این کلاس آتش‌ گرفت و تلاش سرایدار مدرسه برای خاموش کردن آتش موثر نبود. نهایتا بخاری منفجر شد و بچه‌های کلاس در آتش سوختند.

منبع: خبرآنلاین

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.