وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در اظهاراتی اعتراف کرد که این رژیم در برابر ایران تنها مانده است و بار دیگر در ادعایی تکرار کرد که همه گزینه های علیه ایران روی میز است.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، 'یووال اشتاینتز' وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در گفت و گو با رادیو نظامی این رژیم گفت: اسراییل همواره حق دفاع از مردم اسراییل را برای خود محفوظ می داند. اسراییل برای دفاع از خود، به خاطر محدویت های دیپلماتیک از مواضع اش عقب نشینی نخواهد کرد.

اظهارات وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در حالیست که مذاکرات هسته ای میان ایران و گروه 1+5 در جریان است و دو طرف تاکنون به نتایج خوب و ملموسی دست یافته اند و موفق شده اند در کمتر از یک سال به توافقی موقتی دست یابند.

از سویی دیگر، اختلافات میان مقام های آمریکا و اسراییل بر سر ایران بطور بی سابقه ای افزایش یافته تا جایی که مقام های تل آویو بارها به آن اذعان کرده اند. این اختلافات تا جایی است که سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که قرار بود برای سخنرانی در برابر نمایندگان کنگره آمریکا به واشنگتن صورت گیرد، با انتقادهای فراوانی در داخل آمریکا و حتی کاخ سفید همراه شد

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.