مدیرعامل جدید سازمان رفاه ،خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اینکه تکدی گری یکی از آسیب های اجتماعی است گفت: مهمترین هدف ما حل این معضل و ازبین بردن این پدیده در سطح شهر تهران است.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، «فرزاد هوشیار پارسیان» افزود: توجه جدی به پدیده تکدی گری و برچیدن آن از سطح شهر تهران از اولویت های کاری مدیریت جدید این مجموعه است.

وی گفت که دراین خصوص در 12 حوزه از آسیب های اجتماعی همچون تکدی گری، ایدز، هپاتیت، کارتون خوابی و سالمندی، دپارتمان های تخصصی تشکیل خواهد شد.

پارسیان با اشاره به اینکه دپارتمان ها با حضور اساتید دانشگاه ها و به صورت علمی مدیریت خواهد شد افزود: این اقدام پس از تایید شهردار تهران و شورای اسلامی شهر صورت می گیرد.

وی گفت: تلاش داریم سازمان رفاه و خدمات شهرداری تهران را به یک سازمان مردم نهاد تبدیل کنیم.

پاسیان افزود: تمام مشکلات و آسیب های اجتماعی را در مناطق 22گانه به ویژه منطقه 12 با کمک سمن ها و کانون های خیریه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مدیرعامل جدید سازمان رفاه و خدمات شهرداری تهران با اشاره به اینکه از بین بردن آسیب های اجتماعی در کلان شهرها از جمله تهران نیازمند همکاری سایر نهادها و سازمان ها است گفت: با هماهنگی و همکاری پلیس، قوه قضاییه و نیروی انتظامی می توانیم در این بخش ها به موفقیت برسیم.

فرزاد هوشیار پارسیان روزشنبه هفته جاری درآیینی به عنوان جایگزین حسین زارع صفت در سازمان رفاه و خدمات شهرداری تهران معرفی شد.

هوشیار پارسیان بیش از این مدیرعامل برج میلاد تهران بود که قرار است عصر امروز آیین تودیع وی و معارفه علی شریفی به عنوان مدیرعامل جدید برج میلاد برگزار می شود.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.