اختتامیه جشنواره تئاتر فجر با پاسداشت جعفر والی و اجرای فرزاد حسنی برگزار می‌شود.


به گزارش جماران به نقل از ایسنا، اردشیر صالح‌پور - دبیر جشنواره تئاتر فجر - با اعلام این خبر گفت: در اختتامیه امسال علاوه بر تجلیل از چهار شهید تئاتر، پاسداشت چهار هنرمند پیشکسوت را هم داریم. در این راستا دو هنرمند از تهران و دو هنرمند از شهرستان تقدیر می‌شوند.

به گفته‌ی او، جعفر والی - بازیگر و کارگردان پیشکسوت تئاتر -، حسینعلی طباطبایی - از مترجمان تئاتر و از اساتید دانشکده هنرهای دراماتیک - به‌عنوان دو هنرمند از تهران، در کنار بدری بدرالسادات برنجانی - هنرمند پیشکسوت اهواز - و احمد سپاسدار - هنرمند با سابقه شیراز - تجلیل خواهند شد.

صالح‌پور اظهار کرد: در این برنامه، یادمان هنرمندان درگذشته‌ی امسال را داریم و یاد هنرمندانی مانند انوشیروان ارجمند، مجید بهرامی، احمد بیگدلی و ... گرامی داشته می‌شود.

دبیر جشنواره تئاتر فجر ادامه داد: کارگردانی برنامه اختتامیه توسط اعضای ستاد برگزاری جشنواره انجام می‌شود و طراحی صحنه آن را رضا مهدی‌زاده برعهده دارد.

او افزود: آیین پایانی جشنواره تئاتر فجر ساعت 19:30 روز یکشنبه 12 بهمن‌ماه با اجرای برنامه‌های آیینی در فضای باز و لابی تالار وحدت آغاز می‌شود و مراسم رسمی در داخل تالار از ساعت 20 آغاز خواهد شد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.