رژیم صهیونیستی که خود سردمدار اقدامات تروریستی در سرزمین های اشغالی و کشورهای دیگر است، در پی پاسخ موشکی حزب الله به نظامیان این رژیم در مزارع شبعای لبنان گفت: 'هر کسی امنیت اسراییل را تهدید کند، ترور خواهد شد.'

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، موشه یعلون وزیر جنگ این رژیم روز چهارشنبه در پایان نشست کابینه امنیتی این رژیم در تل آویو گفت: «ایران و حزب الله می کوشند به هر وسیله ای امنیت اسرائیل را تهدید کنند؛ هدف حملات اخیر در بلندی های جولان و خاک لبنان، حمله به اهداف نظامی و غیرنظامی اسراییل بود.»

وی در حالی مبارزان حزب الله را تروریست خواند و تهدید کرد که هرکجا باشند تحت پیگرد قرار خواهند گرفت که سردمداران این رژیم بارها با پشتوانه حمایتی غرب بویژه آمریکا، به اقدامات تروریستی خود در سرزمین های اشغالی و کشورهای دیگر اعتراف کرده اند.

وی گفت: 'ما با هیج تشکیلات و گروه تروریستی با تسامح برخورد نخواهیم کرد، همانگونه که تاکنون در قبال آنها عمل کرده ایم. اسرائیل می داند چگونه باید با کسانی که بخواهند امنیت ما را خدشه دار سازند، قاطعانه برخورد کند؛ از این رو ما به تشکل های تروریستی اجازه نمی دهیم با امنیت ما بازی کنند.'

این اظهارات مقام رژیم صهیونیستی در حالی بیان شده که تداوم اقدامات تروریستی و خونبار این رژیم در فلسطین، لبنان، سوریه، عراق و حمایت های آنها از گروه های تروریستی در منطقه از جمله داعش، نقش صهیونیست ها در پرورش و گسترش فعالیت های تروریستی در جهان را برای همگان روشن کرده است.

در حمله غافلگیرانه روز چهارشنبه رزمندگان حزب الله لبنان به کاروان خودروهای زرهی ارتش رژیم صهیونیستی در مزارع اشغالی شبعا، دستکم چهار نظامی این رژیم کشته و چند نظامی دیگر زخمی شدند.

حزب الله با بر عهده گرفتن مسئولیت این حمله در روستای 'الغجر' در منطقه 'جبل دوف' در شمال فلسطین اشغالی اعلام کرد که 'عملیات شبعا' توسط 'مجموعه شهدای القنیطره' به تلافی تهاجم هوایی یکشنبه گذشته این رژیم به نیروهای این گروه در 'قنیطره' در بلندی های جولان سوریه صورت گرفته که 6 شهید برجا گذاشت.

خبرگزاری ملی لبنان نیز با تایید مرگ تعدادی از نظامیان صهیونیست در جریان عملیات روز چهارشنه در مزارع شبعا، از اسارت یک نظامی آنها به دست نیروهای حزب الله خبر داده است. برخی منابع خبری نیز شمار نظامیان صهیونیستی کشته شده را 16 تن اعلام کردند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.