فرمانده نیروی انتظامی رشت از کشف حدود دو میلیون برگ پیش بینی نتایج فوتبال (توتو) در این شهرستان خبر داد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، سرهنگ رحیم شعبانی اظهار کرد: در پی اظهار نگرانی مردمی مبنی بر این که فرزندانشان تحت فریب تعدادی از افراد سودجو قرار گرفته و پول های توجیبی را صرف پیش بینی برگ های توتو به احتمال برنده شدن می کنند، موضوع مورد پیگیری ماموران انتظامی قرار گرفت.


وی بیان داشت: ماموران کلانتری 22 در راستای ماموریت خود از تردد تعدادی از جوانان به یک دکه نگهبانی ساختمان نیمه کاره مشکوک شده و در بررسی های خود پی بردند که این دکه، مرکز توزیع برگ های توتو بین جوانان است.

سرهنگ شعبانی افزود: ماموران با اطمینان از نقش نگهبان دکه ساختمان نیمه کاره در توزیع برگ های توتو، با اخذ مجوز قضایی در عملیاتی وارد این دکه نگهبانی شده و با کشف دو گونی بزرگ برگ های توتو، دو عدد مهر مربوطه برگ های توتو (پیش بینی فوتبال) و مقداری مواد مخدر حشیش، نگهبان دکه را به اتهام توزیع برگ های قمار دستگیر کردند.

رییس پلیس رشت تعداد برگ های توتو کشف شده را حدود دو میلیون برگ ذکر و خاطر نشان کرد: پرونده این متهم در کلانتری در دست بررسی بیشتر است.

خرید و فروش برگ های موسوم به «توتو»، نوعی شرط بندی در ارتباط با نتایج بازی های فوتبال به شمار می رود که از حالت سرگرمی خارج و تبدیل به منبع کسب پول های نامشروع شده است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.