دمای بالای هوا و رطوبت 70 درصد به مشکل تازه ای برای ملی پوشان در آستانه بازی با امارات تبدیل شده است.

به گزارش جماران به نقل از خبرآنلاین، ترسی که کروش در بازی های جام جهانی داشت در بازی های جام ملت های آسیا گریبانش را گرفت، مشکلی به نام گرما.

در برزیل و در شهر سالوادور کروش مدام نگران گرما و رطوبت بالای هوا بود اما در روز بازی آخر با بوسنی، بارش باران گره گشا شد و تا حدودی فشار را از روی بازیکنان برداشت.

امروز اما در جام ملت های آسیا این مشکل برای کروش و شاگردانش دو چندان شده است. گرمای بالای 41 درجه و رطوبتی نزدیک به 70 درصد باعث شده تا سرمربی تیم ملی باز هم ابراز نگرانی کند و بگوید: «شرایط سخت است، این کار نفس کشیدن را برای بازیکنانم سخت می کند.»

البته نگرانی کروش بیشتر به این دلیل است که تیم ملی روز دوشنبه باید مقابل اماراتی قرار بگیرد که در شرایط آب و هوایی مشابه کشورش بازی می کند.

دمای بالای هوا آنقدر اذیت کننده است که پیمان یوسفی گزارشگر و خبرنگار اعزامی واحد مرکزی هم شرایط را این طور توصیف می کند: «حتی برای ما که فوتبال بازی نمی کنیم این گرما اذیت کننده است. کلافه شده ایم. امیدوارم این اتفاق روی تیم ما تاثیری نداشته باشد.»

حتی بازیکنان تیم ملی هم در شبکه اجتماعی اینستاگرام پست هایی را در این زمینه منتشر کرده اند و زیر آن نوشته اند: «اینجا خیلی گرم است.»

نکته قابل توجه اینجاست که در این شرایط بد آب و هوایی روز گذشته تیم ملی کشور میزبان با یک گل مغلوب کره جنوبی شد!

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.