فرمانده‌ی انتظامی شهرستان رابر از دستگیری یک زن که به بهانه سرطان، 20 میلیارد ریال از همسرش کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، سرهنگ «علی نمازیان» با اعلام این خبر گفت: یکی از شهروندان با ارائه‌ی مرجوعه‌ی قضائی به این پلیس مدعی شد که همسرش با انجام کارهای فریب کارانه و برنامه دقیق که با خواستگار قبلی‌اش داشته و با سوءاستفاده و جلب اعتماد مبالغ هنگفتی را از وی کلاهبرداری کرده است.

این مقام انتظامی افزود: شاکی در اظهارات خود بیان داشته که همسر وی در ابتدا اعلام کرده که به بیماری سرطان مبتلاست و جهت درمان به استان تهران عزیمت می‌کرده و بنا به تشخیص دکتر باید جهت درمان به خارج از کشور عزیمت کند و پس از مدتی بیان می‌کند که از کشور خارج شده و در کشور آلمان در حال معالجه است.

نمازیان خاطرنشان کرد: همسر شاکی برای صحت موضوع و شک نکردن همسرش با شماره‌های ماهواره‌ای تماس حاصل می‌کرده و طی شگردهای خاص مجرمانه مکاتبه‌ای از طریق فکس به منزل مسکونی مالباخته انجام داده مبنی بر اینکه از بیمارستان آلمان ارسال می‌شود.

وی در ادامه گفت: مالباخته با توجه به اعتماد بیش از حدی که به همسرش داشته نسبت به واریز مبالغ هنگفتی طی چندین مرحله به مبلغ 2 میلیارد تومان به حساب وی اقدام کرده است.

فرمانده‌ی انتظامی رابر با بیان اینکه پس از مدتی شاکی به متهم مشکوک و طی تماس تلفنی برای عیادت او آدرس بیمارستان محل درمان او را خواستار شده، که متهم با علل مختلف از دادن آدرس خودداری و سپس تلفن مورد نظر را خاموش کرده که این امر باعث طرح شکایت می‌شود.

نمازیان خاطرنشان کرد: با تشکیل پرونده در پلیس آگاهی، مأموران اقدامات تخصصی و فنی خود را آغاز کردند تا اینکه در نهایت متهم که پس از مدتی برای دیدار فرزندانش به شهرستان بازگشته بود را شناسایی و دستگیر کردند.

وی خاطرنشان کرد: متهم علاوه‌بر کلاهبرداری 2 میلیارد تومانی از همسرش، شماری سند املاک نیز از مالباخته کلاهبرداری کرده است در نهایت متهم در اجرای نیابت ارسالی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.