صفحه khamenei.ir در توئیتر در جدیدترین مطلبش از پلیس آمریکا انتقاد کرد.

به گزارش جماران، سایت khamenei.ir در شبکه های اجتماعی معروف مانند فیس بوک، توئیتر و اینستاگرام صفحه دارد و به طور مرتب، مطالبی را درباره موضوعات روز و سخنرانی های مقام معظم رهبری منتشر می کند.

بسیاری از رسانه های خارجی به مطالب منتشر شده در این صفحه توجه می کنند و این مطالب را به عنوان مطالب آیت الله سیدعلی خامنه ای می دانند.

سایت اینترنتی khamenei.ir متعلق به "پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی" است.

سایت اینترنتی khamenei.ir در شبکه های اجتماعی فیس بوک، توئیتر، اینستگرام و گوگل پلاس، صفحه دارد و مطالب مختلفی را به زبان های فارسی، عربی و انگلیسی در ارتباط با آیت الله خامنه ای منتشر می کند.

دو سایت اینترنتی khamenei.ir و leader.ir مهمترین و معتبرترین منابع انتشار خبر، عکس و فیلم درباره آیت الله سیدعلی خامنه ای در فضای مجازی هستند.

سی ان ان هم نوشت: پیشوای عالی ایران (آیت الله) علی خامنه ای پلیس آمریکا و شیوه تعامل این نیرو با تظاهرات حامیان سیاهان در این کشور را مورد سرزنش قرار داد.

صفحه khamenei.ir در توئیتر به کمپین اینترنتی ضدنژادپرستی در آمریکا پیوست


در این نوشته توئیتری به نقل از آیت الله خامنه ای آمده است: از پیروان عیسی انتظار می رود در مسیر او و مبارزه او علیه طاغوت حرکت و به مظلومین کمک کنند.

آیت الله خامنه ای همچنین حوادث فعلی در نیویورک و میسوری را به درگیری ها در خاورمیانه تشبیه کرده اند.

به نوشته سی ان ان، صفحه khamenei.ir در این نوشته از هشتگ " #BlackLivesMatter" استفاده کرده است.

این هشتگ هم اکنون از سوی هواداران "لاریک گارنر" شهروند آمریکایی آفریقایی تبار 43 ساله استفاده می شود. او در یورش نیروهای پلیس آمریکا دچار خفگی شد و درگذشت. این حادثه موجی از اعتراضات علیه پلیس و نژادپرستی در آمریکا را در شهرهای این کشور به دنبال داشت.

سایت سی ان ان البته تاکید کرده است که نمی تواند به صورت مستقل درباره خبرها و اطلاعات منتشر شده از طریق شبکه های اجتماعی اطمینان کسب کند.

منبع: عصر ایران

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.