پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران:

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران گفت : پاساژ علاءالدین تهران از استانداردهای ایمنی لازم برخوردار نیست.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، سعید شریف زاده' روز چهارشنبه در حاشیه همایش ایمنی، آتش نشانی و گازهای منواکسیدکربن در مرکز پژوهشگاه صنعت نفت در جمع خبرنگاران افزود: معابر عابران، پله برقی و آسانسور این مجموعه در حد استاندارد نبوده و چیدمان کالا در آن نیز بصورت نامناسب انجام می شود.


وی باریک بودن معابر، عدم وجود راه های فرار در هنگام حریق و نقص در برخی از امکانات این مجموعه را از جمله نقایص پاساژ علاءالدین اعلام کرد و گفت: این مجتمع برای شهروندان و ساکنان آن ایمن نیست.

وی با اشاره به اینکه تعداد ایستگاه های آتش نشانی تهران تا پایان سالجاری به 120 ایستگاه خواهد رسید گفت: در حال حاضر تعداد ایستگاه های پایتخت 113 مورد می باشد که مابقی تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

شریف زاده تعداد آتش نشانان پایتخت را پنج هزار نفر اعلام کرد و گفت: این افراد در 113ایستگاه فعال مشغول خدمت رسانی به شهروندان تهرانی هستند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران با اشاره به اینکه تهیه خودروهای کم عرض برای معابر باریک تهران در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است، گفت: تا پایان سالجاری تهران مجهز به خودروهای کم عرض برای معابر باریک تهران می شوند.

وی اظهار کرد: در حال حاضر آتش نشانان تهران با بهره گیری از موتور سیکلت سعی در ارائه خدمت رسانی مناسب در معابر کم عرض تهران دارند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.