دکتر حسن روحانی رییس جمهوری همراه با شماری از وزرا و مشاوران خود صبح چهارشنبه به منظور سان از رژه دریایی یگان های شناور ارتش جمهوری اسلامی ایران وارد جاسک در جنوب شرق ایران شد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا ، رییس جمهور در ادامه سفر خود به استان سیستان و بلوچستان صبح امروز به منظور بازدید از منطقه رزمایش محمد رسول الله (ص) و سان دیدن رژه یگان های دریایی نیروی دریایی ارتش وارد جاسک شد.


روحانی روز گذشته به این استان سفر کرده بود.

بندر جاسک یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. این شهر در بخش مرکزی شهرستان جاسک قرار دارد و از شهرهای استراتژیک ایران می باشد.

رزمایش مشترک نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران تحت عنوان رزمایش «محمد رسول الله(ص)» از چهارم دی ماه در منطقه ای به وسعت دو میلیون و 200 کلیومتر مربع از شرق تنگه هرمز تا شمال اقیانوس هند و پایین تر از خلیج عدن در حال برگزاری است و تا دهم دی ماه ادامه خواهد داشت.

رزمایش مزبور از روز 4 دی ماه در جنوب شرق ایران با حضور نیروهای چهارگانه ارتش جمهوری اسلامی ایران آغاز و امروز پایان می یابد.

امیر دریادار «حبیب الله سیاری» فرمانده نیروی دریایی عصر سه شنبه اعلام کرد رژه وسیع دریایی یگان های شناور در دریای عمان و نمایش باشکوه قدرت دریایی روز چهارشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» برگزار می شود.

وی ادامه داد: در همین راستا ناوشکن جمهوری اسلامی جماران و ناو پشتیبانی رزمی بوشهر که در قالب ناوگروه سی و دوم در خلیج عدن و شمال اقیانوس هند مشغول انجام مأموریت بودند به آب های کشورمان بازگشتند تا در رژه فردا شرکت کنند.

ناوگروه مزبور 11 آبان ماه و همزمان با عاشورا به ماموریت مزبور اعزام شد.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.