چهار فوتبالیست متخلف با موافقت مشروط ستاد کل نیروهای مسلح اجازه حضور در بازیهای جام ملت‌های آسیا را کسب کردند اما مجازات‌های در نظر گرفته شده برای آنها و نیز پرونده رسیدگی به تخلف این افراد همچنان مفتوح است.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، سردار موسی کمالی، جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در این باره گفت: با توجه به تقاضای وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان کشوری، تعدادی از بازیکنان فوتبال و ...، ریاست کل ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر لزوم برخورد قانونی با کسانی که با جعل و دسیسه اقدام به اخذ کارت معافیت کرده‌اند با حضور «سروش رفیعی»، «شجاع خلیل زاده»، «حسین ماهینی» و «مهرداد پولادی» در این دوره از مسابقات آسیایی موافقت کرد.

کمالی با تاکید بر اینکه این افراد تنها تا پایان دی ماه فرصت حضور در بازیهای جام ملت‌های آسیا را دارند گفت:‌ البته این به معنای چشم پوشی از تخلفشان نیست و آنان پس از پایان این بازیها باید به سربازی اعزام شوند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه هیچ یک از فوتبالیست‌های متخلف حق بازی در تیم‌های لیگ برتر و دسته یک را تا پایان این فصل ندارند، خاطر نشان کرد: این افراد می‌توانند در آن دسته از تیم‌های دسته دو که ما تعیین کرده‌ایم بازی کنند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در باره این که ممکن است با این اقدام افکار عمومی واکنش منفی از خود نشان دهند گفت:‌ این کار برای این انجام شد که برخی هیچگونه بهانه‌ای در خصوص نتایج بازیها نداشته باشند، اما شهروندان باید بدانند که پرونده این افراد همچنان مفتوح است و به موضوع تخلفات این افراد و نیز دیگر فوتبالیست‌هایی که اقدام به دریافت کارت پایان خدمت یا معافیت جعلی کرده بودند رسیدگی خواهد شد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.