پرونده اقدامات ضداسلامی و جنایات ضدانسانی گروهک تروریستی داعش روز به روز قطورتر می شود که نمونه آن فروش دختران عراقی با دریافت 25 دلار به عنوان هدیه یا جایزه می باشد که لکه ننگ دیگری بر دامن این گروهک تروریستی - تکفیری است.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، اطلاعات رسیده حاکی از آن است که عناصر این گروهک تروریستی طی پنج ماه گذشته تاکنون هزاران دختران کم سن و سال در شمال عراق را به بردگی گرفته و یا مورد تجاوز قرار داده اند.


دختران اسیر داعشی ها در عراق همچنین به عنوان هدیه یا جایزه میان عناصر این گروهک پلید مبادله می شوند؛ اقدامی که بزرگ ترین فرآیند به بردگی گرفتن انسانها در تاریخ معاصر بشمار می رود.

تحقیق به عمل آمده توسط عکاس روزنامه تایمز انگلیس نشان می دهد که شماری از دختران دوازده ساله به همراه مادران خود توسط گروهک تروریستی داعش مورد تجاوز قرار گرفته اند.

بر اساس این تحقیق، شماری از دختران عراقی که از چنگال داعش گریخته اند، نحوه ربوده شدن زنان و کشیده شدن آنها از موهایشان را توصیف کرده اند.

به گفته آنان، زنان اسیر از خانواده هایشان جدا می شوند و آنها را با کامیون به مراکز شمارش می برند و به عنوان جایزه به برخی از جنگجویان داعش اهدا می شوند و یا به بازار برای فروخته شدن فرستاده می شوند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.