فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: خروجی ارزیابی ناجا رضایت مردم و مسوولان است و در حال حاضر روند سازندگی و بهسازی فرآیندها در داخل این مجموعه سرعت گرفته است.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، سردار اسماعیل احمدی مقدم روز چهارشنبه در جمع فرماندهان نیروی انتظامی مازندران و نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران در ساری افزود: اگر یک سرباز فاسد در نیروی انتظامی باشد ماموریت یک یگان را دچار اشکال و خنثی خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه سلامت سازمانی افرادی که لباس ناجا را برتن می کنند باید به درستی ارزیابی شود، گفت : کسانی باید وارد نیروی انتظامی شوند که عاشق خدمت رسانی به مردم باشند تا سختی های ماموریت آن موجب سست شدن وظایفشان نشود.

فرمانده ناجا به سفر حدود یک و نیم میلیون زایر ایرانی به کشور عراق اشاره کرد و گفت: ناجا خدمات اجتماعی را برای زایران به درستی مدیریت و عملیاتی کرده به طوری که کوچکترین مشکل امنیتی برای زایران به وجود نیامده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 900 هزار زایر از مرزهای کشور بازگشته اند، ادامه داد: پنج هزار نیروی انتظامی برای ارایه خدمات مطلوب تر به زایران به مناطق مرزی اعزام شده اند.

سردار احمدی مقدم با بیان اینکه امروز پلیس در مسیر خدمت رسانی به مردم با رویکرد اجرای درست قانون قرار گرفته است، ادامه داد: رعایت حقوق شهروندان، مبارزه با فساد، ناهنجاریهای اجتماعی، حمایت از تجمعات مدنی، مبارزه با اشرار و اوباش و برخورد با برهم زنندگان امنیت اجتماعی از جمله وظایف و شاخص های مثبت نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران نیز در این نشست برخورد با بر هم زنندگان نظم عمومی، مبارزه با فروشندگان مواد مخدر و پاکسازی مناطق آلوده، مبارزه با سارقان و خدمتگذاری بی منت را از ماموریت های اولویت دار ناجا در مازندران اعلام کرد.

سردار مسعود جعفری نسب بیان کرد: با توجه به جمعیت شناور آخر هفته به استان مازندران در تمام شاخص های امنیت اجتماعی مشکل خاصی بوجود نیامده است.

وی بر لزوم همکاری و مشارکت آحاد مردم با ماموریت های ناجا تاکید کرد و افزود: وحدت و تعامل مسوولان ارشد استان، نماینده ولی فقیه و دیگر مسوولان استان با ناجا مطلوب است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.