در مراسمی با حضور پررنگ مردم و مسئولان پیکر معلم بروجردی تشییع شد.

به گزارش جماران به نقل از مهر، مراسم تشییع پیکر معلم بروجردی محسن خشخاشی صبح امروز دوشنبه با حضور پررنگ مردم قدرشناس بروجرد، دانش آموزان این معلم بروجردی و مسئولان برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه شهرستان بروجرد، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بروجرد و جمعی از مسئولان، فرهنگیان و دانش آموزان بروجردی حضور داشتند . پیکر این معلم در محل دارالسلام بروجرد به خاک سپرده شد.

در این مراسم همچنین پیام تسلیت مسئولان مختلف از جمله استاندار لرستان و وزیر آموزش و پرورش قرائت شد.

در پیام علی اصغر فانی آمده است: با کمال تاسف و تاثر باخبر شدیم، جامعه فرهنگیان استان لرستان و شهرستان بروجرد داغدار از دست دادن معلم گرانقدر، مرحوم محسن خشخاشی هستند.

اینجانب با اندوهی فراوان درگذشت جانکاه و غم انگیز معلم ارزشمند دبیرستان حافظیه بروجرد "زنده یاد محسن خشخاشی" را به خانواده محترم و داغدار ایشان و فرهنگیان کشور به ویژه معلمان سختکوش استان لرستان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

آموزش و پرورش ضمن بررسی ابعاد اجتماعی و تربیتی و علل وقوع این حادثه، خود را به صیانت از هویت و منزلت معلمان سراسر کشور موظف دانسته و بر حمایت قضایی ویژه نسبت به حقوق خانواده محترم این معلم گرانقدر تاکید می نماید و از دستگاه های انتظامی و قضایی رسیدگی عاجل به ابعاد مختلف این واقعه اسفبار را خواهان است.

به گزارش مهر، "زنده یاد محسن خشخاشی" دبیر فیزیک دبیرستان حافظیه بروجرد صبح روز شنبه یکم آذرماه سالجاری در مدرسه و سر کلاس درس با ضربه چاقوی دانش آموز پایه اول دبیرستان خود به کما فرو رفت و شامگاه همان روز به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

سرهنگ علیرضا دلیری فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین پیگیری ها برای دستگیری دانش آموز قاتل گفت: همچنان این دانش آموز متواری بوده و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.