استاندار کرمان اقدامات صورت گرفته در دولت تدبیر و امید را زیربنایی دانست و گفت: دولت یازدهم آرامش سیاسی و اقتصادی را در کشور حاکم کرده است.

به گزارش جماران به نقل از مهر، علیرضا رزم حسینی ظهر چهارشنبه در همایش سنگرسازان بی سنگر و تیپ مهندسی رزمی خیبر با اشاره به ظرفیت های استان کرمان در کشاورزی، صنعت و معدن گفت: چنانچه با برنامه ریزی مناسب در این خصوص عمل شود زمینه پیشرفت استان فراهم شده و کرمان می تواند در بسیاری از زمینه ها به ویژه صنعت پیشتاز باشد.

وی با اشاره به اینکه با تلاش های دولت یازدهم آرامش سیاسی و اقتصادی بر کشور حاکم شده است، افزود: این امر زمینه ساز رونق اقتصادی است.

استاندار کرمان به زیربنایی بودن اقدامات در دولت تدبیر و امید اشاره و تصریح کرد: یکی از اقداماتی که در کرمان در حال انجام است فراهم کردن زمینه سرمایه گذاری در استان و حرکت به سمت رونق اقتصادی منطقه است.

نماینده عالی دولت در استان کرمان گفت: مردم باید در جریان امور قرار گیرند و نباید اجازه داد که بین مردم و مسئولین شکاف ایجاد شود چرا که کارامدی نظام در گرو این مسئله است.

وی ادامه داد: بر این اساس میزان پیشرفت در پروزه ها و مشکلات بر سر راه سرمایه گذاری باید به صورت دقیق به اطلاع مردم رسیده شود.

رزم حسینی گفت: امروز باید با پرهیز از سیاسی کاری و با حفظ وحدت و همدلی برای توسعه و آبادانی منطقه تلاش کنیم.

وی هم بستگی بین رزمندگان را عامل پیروزی در جنگ دانست و اذعان داشت: در دوران هشت سال جنگ تحمیلی نیز چنین فضایی در جامعه حاکم بود و وحدت و همبستگی در بین ملت ایران موج می زد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.