عربستان برنامه ریزی می کند تعدادی از گروههای تروریستی وابسته به جبهه مورد حمایت ریاض موسوم به جبهه اسلامی را در مناطقی که شبکه داعش پس از حملات هوایی آمریکا و چند کشور همراه وی تخلیه می کند ، مستقر کند.

به گزارش جماران به نقل از واحد مرکزی خبر پایگاه اینترنتی خبری المنار فلسطین چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: نیروهای توطئه‌گر علیه سوریه و در صدر آنها عربستان و برخی مزدوران واشنگتن برنامه ریزی می کنند تا خلاء ناشی از حملات هوایی علیه شبکه تروریستی داعش در منطقه الرقه سوریه و مناطق دیگر را در چارچوب طرح جنایتکارانه ای که هدفش نابودی کشور سوریه با حمایت مالی اعراب خلیج فارس است پر کنند.

برخی منابع به المنار گفتند کشورهای توطئه گر علیه ملت سوریه در حال برنامه ریزی هستند تا چندین گروه تروریستی باند « جبهه اسلامی » را به مناطقی که داعش از آنها عقب نشینی می کند بفرستند.

این منابع گفتند عناصری از سازمان اطلاعات عربستان با فرماندهان گروههای تروریستی که زیر پرچم جبهه اسلامی مورد حمایت ریاض کار می کنند دیدار کرده اند تا این طرح جنایتکارانه را به اجرا در آورند.

این منابع گفتند سازمان اطلاعات عربستان در چند هفته اخیر در داخل باند جبهه اسلامی تعدادی انتصابات و برکناری افراد از سمتشهایشان را انجام داده است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.