وزیر دادگستری با تاکید بر این که باید از همه ابزارها برای پیشرفت کشور به بهترین وجه استفاده شود، اظهار کرد:‌ما بایدارزش و منافع خود را نیز همواره مورد توجه قرار دهیم.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در حاشیه‌ی مراسم ختم حجت‌الاسلام و المسلمین محسن دعاگو در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر رئیس جمهور به نیویورک جهت شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل اظهار کرد: رئیس جمهور به تمام اهداف و آرمان‌ها و اصول انقلاب عمیقا وفادار بوده و عزت نظام اسلامی را در بهترین شرایط حفظ خواهد کرد و موجبات عزت مردم به بهترین وجه خواهد شد.

وی در مورد فیلترینگ و بحث فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی از جمله وایبر با تاکید بر این که در حال حاضر در حال اجرای قانون طبق ضوابط هستیم اظهار کرد: همه‌ی ما ملتزم به رعایت قانون و همچنین ملتزم به رعایت اخلاق، آرمان‌ها و اعتقادات و وحدت ملی هستیم.

وزیر دادگستری با بیان این‌که فضای مجازی فضای گسترده‌ای است اضافه کرد: باید همه اصول از جمله آنچه که شامل قوانین و آنچه شامل شرع می‌شود را نیز در حوزه‌ی فضای مجازی رعایت کنیم و می‌کنیم، اما از همه‌ی ابزارها و تکنیک‌های جدید برای پیشرفت کشور نیز باید نهایت استفاده شود.

وی در پایان گفت: ما باید دقت کنیم که از همه‌ی ابزارها برای پیشرفت کشور به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم و ارزش‌ها و منافع خود را نیز مورد توجه قرار دهیم.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.