استاندار بوشهر گفت: 760 میلیارد ریال اعتبار جدید برای تکمیل طرح های مصوب سفر رهبر معظم انقلاب به عسلویه اختصاص یافت.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا 'مصطفی سالاری' روز پنجشنبه درنشست بررسی روند پیشرفت طرح های سفر افزود: درسفر فروردین ماه سال 1390رهبر معظم انقلاب به استان پروژه های زیر ساختی در بخش های آموزشی ، عمرانی و رفاهی برای برطرف شدن مشکلات مردم شهرستان های کنگان و عسلویه مصوب شد.

وی یادآورشد: برای ارتقای کیفی و اعمال اصول فنی و مهندسی در اجرای طرح های عمرانی با استقرار ناظر پروژه نظارت مستقیم انجام شود.

استانداربوشهراضافه کرد: مشارکت شهرداری های بوشهر، کنگان و عسلویه برای سرعت بخشی دراجرای پروژه های سفر مقام معظم رهبری ضروری است.

سالاری ادامه داد: باتوجه به اینکه برخی از پروژه های مصوب سفر رهبری در مرحله بهره برداری قرار دارند اجرای زیرساخت های برق، آب و گاز امکان بهره مندی مردم از فواید آنها را فراهم می کند.

استاندار بوشهر با تاکید به زمان بندی بهره برداری از پروژه ها گفت: بخش عمده ای از پروژه های سفر رهبری در نیمه دوم امسال و برخی هم سال آینده به بهره برداری می رسد.

وی افزود: با تحقق این مهم دربخش های آبرسانی، برقرسانی، درمانی، فضای آموزشی، تاسیسات رفاهی و تفریحی تسهیلات ویژه ای برای مردم فراهم می شود.

وی گفت: از اعتبارات سفر رهبرمعظم انقلاب برای رفاه حال مردم بوشهر نیز پارک تفریحی با مشارکت بخش خصوصی احداث می شود که از مبلغ 100 میلیارد ریال مصوب شده تاکنون 20 میلیارد ریال برای آغازعملیات اجرایی این پروژه ابلاغ شده است.

معاون برنامه ریزی استانداری بوشهر نیز گفت: در سفر رهبر معظم انقلاب 38 پروژه با اعتبار 140 میلیارد ریال مصوب شد که این شمار درسال 1392 به بیش از 84 پروژه با 430 میلیارد ریال افزایش یافت .

'رضا عوض پور' با اشاره به اینکه میزان نقدینگی پروژه های سفر رهبر معظم انقلاب در سال قبل به 310 میلیارد ریال رسید افزود: برای گسترش بهره مندی مردم شهرستان های عسلویه و کنگان شمار طرح ها نیز به 90 پروژه رسید که با تخصیص و پرداخت 310 میلیارد ریال پروژه ها روند اجرایی قابل توجهی یافت.

وی با بیان اینکه تعداد پروژه های سفر رهبر معظم انقلاب افزایش یافته است گفت: شمار پروژه ها اکنون به 102 پروژه افزایش یافته است که شهر بوشهر نیز سه پروژه از مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به کنگان و عسلویه متنعم شد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.